Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 30.04.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема zapotiavaneнови  
Автор bzapryanov (непознат )
Публикувано14.01.09 19:45



zdraveite,karam opel omega b caravan 2000god. vsichko e ok i sam mnogo dovolen ot neia,no imam problem sas zapotiavaneto na staklata,niakoi da ima niakakva ideia ot kakvo moje da e tova problemche





Тема Re: zapotiavaneнови [re: bzapryanov]  
Автор 2841 (непознат )
Публикувано14.01.09 22:03



Филтар на купето,или спукан радиатор на парното.



Тема Re: zapotiavaneнови [re: 2841]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано14.01.09 22:18



Или затворена (неработеща) клапа за рециркулация на въздуха в купето.




Тема Re: zapotiavaneнови [re: 2841]  
Автор bzapryanov (непознат )
Публикувано14.01.09 22:24



filtara go smenih predi mesets,ne gubia voda ot nikade,niamam techove a klapana koito zatvaria kupeto ili go otvaria si raboti perfektno,iadosvam se zashtoto kogato sam na dalak pat sam sas saprugata mi niamam problem....i po niakoe vreme se zapotiava...niamam predstava ot kadene sam pipal nishto po klimatika ot 1 godina,vazmojno li da e ot tam

....imitev tochno kam teb iskah da se obarna za malko poveche info ako e vazmojno i veroiatnite prichini,blagodaria predvaritelno na vsichki otgovorili



Тема Re: zapotiavaneнови [re: bzapryanov]  
АвторAcтpa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 16:11



Колега,толкова ли е трудно да се пише нормално(т.е.на кирилица и с препинателни знаци).Три пъти ти прочетах маймуницата и разбрах,че не знаеш от къде си

,а също че хем си сам хем си със съпругата си(прочети си го пак , но не става ясно...).
По проблема - не знам как е при Омегите,но при Астрите поленовия филтър е на кофти място - под декоративната кора под чистачките,тя има гумено уплътнение и ако то не е в ред,се мокри филтъра.



Тема Re: zapotiavaneнови [re: Acтpa]  
Автор bzapryanov (непознат )
Публикувано17.01.09 16:28



kolega Astra,trudno mi e da pisha na kirilitsa zashtoto sam v Avstria i klaviaturata mi e na nemski,ne mi se slaga kirilizator,kakto i da e...

,na Omegata filtara i toi se namira pod dek kora pod chistachkite,ne razbrah samo za kakvo gumeno oplatnenie govorish,na kapaka li ili?



Тема Re: zapotiavaneнови [re: bzapryanov]  
Автор42O1 (Нерегистриран)
Публикувано17.01.09 17:18



Аз също имам Астра и става дума за една кора,която покрива кабинния филтър и задвижващия механизъм на чистачките.Та на долната й страна има гумено уплътнение.



Тема Re: zapotiavaneнови [re: 42O1]  
АвторAcтpa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.09 15:08



За същата кора става дума

и ако очистиш и боклуците,които се събират под нея(главно листа и прахоляци),то водата няма да ти капе върху поленовия филтър,а ще се оттича встрани и надолу.За др. причини колегите са писали по-горе.
Що се отнася за кирилизатора - ако потърсиш и прочетеш книгата "Борба за език"от Румен Стоянов (ИК "Огледало") сигурно ще решиш друго...



Тема Re: zapotiavane [re: bzapryanov]  
Автор maistorabg (GSIманияк)
Публикувано20.01.09 10:37



И кат си в австрия ся кво да ти четем иероглифите ли предлагаш


За такива като теб ИМА KREDOR




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.