Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 27.07.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема челно стъклонови  
Авторб.м (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 09:51



бих искал да получа един съвет.....от софия съм с вектра б!
преди 1г. си сменях челното стъкло.
сега пак ми се спука и ще ходя да го сменям.
сменях го в кобра и сега се чудя дали да отида пак при тях - познатото зло (стъклото като е студено пука скърца, имам чувството, че ще влезе при мен; лайстните не бяха залепени като хората и стърчаха като рога; като вдигна над 70км/ч и все едно духа през горното уплътнение) или да се пробвам някъде другаде ... ама като има само Мустанг се чудя какво да правя. другия момент е, че пак времето е студено и да не си го нахендря пак и дали това може да е предпоставка за лош монтаж. дали да не почакам напролет да го сменям.
иначе приемчика ми каза че не може да разбере от какво се е спукало и ако не пише нищо в гаранционната карта(а то си е така), то на колата нищо и няма. имам чувството, че нарочно работят така, като гледам колко хора се оплакват.



Тема Re: челно стъкло [re: б.м]  
Автор Bat Jorko (член)
Публикувано07.01.09 11:14



Кобра имат няколко сервиза в София, може в определен сервиз да работят лошо (като този на Цар Симеон например), а в други да работят без забележки.
В кой сервиз ти правиха стъклото?
А по въпроса за смяната сега - не е добре на тези температури.



Тема кобранови [re: Bat Jorko]  
Автормyлeтo (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 12:38



И смяната на стъкло е въпрос на късмет. Сменил съм 3 челни стъкла в кобрата срещу арената и не съм имал проблеми.



Тема Re: кобранови [re: мyлeтo]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 13:19



на първа българска армия, май е централния сервиз и склад, го сменях. зимата е ужас все едно всеки момент ще се разпукне и ще падне при мен.карах месец и отидох да им го кажа това и те се направиха на 3 и 1/2



Тема Re: кобранови [re: bm]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано07.01.09 15:49



Така е приятел, щото си имат "технология", по която да сложат ако може не повече от 35-40% от предвиденото по технология лепило.

Това съм го виждал с очите си, тъй че късмета, за който е писало мулето, се свежда най-вече до това, на "майстора" пръстите да са му кебапчести и да не може да спести чак толкова от лепилото.





Тема Re: кобранови [re: VladoR]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано07.01.09 18:12



Е те взимат по 12лв за лепило, мисля че след като си плащаш лепилото значи трябва да го изразходват както трябва.



Тема Re: кобранови [re: PRlNCEZANDOR]  
АвторCeko (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 19:21



много мислиш





Тема Re: кобранови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано08.01.09 08:23



Само като видиш, как режат фунията на флакона, така че профилът на оставената следа лепило да е един силно островърх равнобедрен триъгълник с максимално тясна основа и максимално голяма височина ... и всички подобни рационални мисли ще те напуснат със скоростта на светлината.



Та върху този ултраикономичен слой лепило ти слагат стъклото. Пък ти после се чуди, защо от тук-там ти подухва, защо поскърцва и прочие.

Редактирано от VladoR на 08.01.09 08:25.



Тема Re: кобранови [re: VladoR]  
Авторb.m (Нерегистриран)
Публикувано22.01.09 16:14



днес ходих до кобрата да използвам хубавото време обаче се отказах да ми монтират стъкълце. предложиха ми само китайско и като се замислих...за какво качество става въпрос при положение, че струва със всичко 100лв. то това испанското се драска от чистачката представям си другото какво е.



Тема Re: кобранови [re: b.m]  
Автор filidor ()
Публикувано22.01.09 20:43



А, втора употреба?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.