Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 11.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ходене по мъките, клапаче за парно цена 282лв  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано24.11.08 18:10



Астра г, няма парно, питам наляво надясно аджеба има ли клапан на топлата вода или няма, едни казват "няма със сигуност", други обаче препатили казват "има".
Е какво се оказва че тези кошници който имат климатик имат такъв клапан, а тези който нямат клима нямат такъв клапан. Въпрросният се намира точно на радиатора за парното, до него се стуга адски, адски трудно - направо не ме питайте, ужас, а на всичкото отгоре днес установявам че струва 282лв, някакъв тъп пластмасов клапан.
Моля някой ако има опит, да му се е случвало или нещо му идва на ум да дава съвети, ясно е че ще се побългарява, защото тези пари няма да бъдат дадени, поне така си мисля сега.
Поздрави.





Тема Re: ходене по мъките, клапаче за парно цена 282лвнови [re: PRlNCEZANDOR]  
Авторdrawmaster (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 18:26



попитай в автоплюс, не може да не се предлага заместител на по-тънка цена



Тема Re: ходене по мъките, клапаче за парно цена 282лвнови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано25.11.08 08:30



Честито - и на Омегата има (управлението му е вакуумно) - това е за да спреш циркулацията на топла вода през радиатора за купето когато си на климатик.

Що се отнася до побългаряването - идеи сигурно не ти липсват. По спомен Поло 2-ка е с механичен кран (намира се под кората за чистачките и се управлява с жило). Като имаш предвид конструкцията и възрастта на модела ... би трбвало да е жълти стотинки.

Успех



Тема Re: ходене по мъките, клапаче за парно цена 282лвнови [re: VladoR]  
Авторdel (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 21:28



282лв за пластмасов тройник с капачка, метална ос и мембрана???
Вземай се един от някоя морга за 25-30лв.
Единственото което се прецаква е мембраната-просто гумата си остарява с времето и...
Май имам разглобен такъв. Отворих го от любопитство какво му се е скофтило.
Ама го направих след, като си купих такъв от моргата в Хасково/25-30лв/. и два часа нерви, че наистина е на шибано място наврян/тук говоря за Вектра Б/. Мисля, че при всички опели от 97-2000г е еднакъв. Ама по светнатите да кажат. Може и от друга кола да си вземеш стига диаметъра на отворите на тетката да е, като този на тръбите, разположението на отворите на тетката също е от значение и разбира се вакуумно управление. По моргите Опели има доста.
Успех!



Тема Re: ходене по мъките, клапаче за парно цена 282лвнови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор laik (новак)
Публикувано30.11.08 08:43



Не знам кой ти е казал цената , но този клапан е спрян от производство и се заменя с друг детайл без клапан , който струва шейсет и няколко лева . Не се лъжи да взимаш такъв като твоя втора ръка ще дефектира и той . За последно купувах такова нещо от Булвария . Ако имаш някакви въпроси , това ми е номера 0888806183 - Цецо .



Тема Re: ходене по мъките, клапаче за парно цена 282лвнови [re: laik]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано30.11.08 16:10



А не намираш ли поне малко за странно, като включиш климатика да няма кой да спре циркулацията на топла охладителна течност през радиаторчето за купето???




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.