Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 02.07.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Меркол - хипер лубрикант???нови  
Авторvesko (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 08:07



Меркол - хипер лубрикант.
Моля, ако някой го е ползвал или знае нещо за фирмата Меркол да си каже мнението!
Поздрави на всички и карайте бавно.



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: vesko]  
Авторme4kata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 15:05



Не съм го ползвал лично, но на един приятел с дизелово поло му се промени коренно звука на двигателя и вече не пуши колата. Той каза че още със слагането вече е усетил промяната а смея да му вярвам, защото той си познава колата много добре! Каза също така че се подменяла веднъж на 4 смени на маслото, а с цена от около 40 лв казва само с 10 лв на смяна на маслото, което не е нищо ако предпазва двигателя.
http://merkury-bg.biz/Hiper_Lubrikant.htm - в този линк пише хубави неща за Меркол и след като ми е препоръчна мисля да я пробвам и аз. После пак ще пиша да кажа какъв е ефекта.



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: me4kata]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано15.10.08 19:01



Според мен това е поредният боклук...




Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: imitev]  
Автормe4kaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 11:15



Човече не се изказвай толкова остро, защото на дали си пробвал добавката

! Аз както обещах я сложих преди седмица - имам опел вектра 1.4 и се усеща огромна разлика в звука на двигателя и работата му стана по мека от преди а смея да твърдя че я поддържам колата и беше в добро състояние и преди Меркола! Та това са моите и на Опела ми впечатления от добавката!
Хубава седмица и карайте внимателно....



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант??? [re: мe4kaтa]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано27.10.08 17:49



Човече - бъди сигурен че това всичкото е една измама. И тук пишете насила за да правите реклама. В това съм 100% убеден.

Аз имам кадет 1,4 и никога не му е сипвана добавка - сигурно мина 500000 км вече и още не гори масло...

А самият начин на рекламиране на добавката - абсолютно никакво въображение. Нямам думи!

Заключвам темата!


Редактирано от imitev на 27.10.08 17:50.



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: imitev]  
Автор alex one (opel fan)
Публикувано27.10.08 21:18



Искам да подчартaя че дълбоко уважавам мнението на ИМитев,но все пак е възможно колегата в действителност да търси мнение за добаваката..Преди време пуснах тема за Модификатор плюс и бях обвинен в дистрибуция което не е вярно..Разбирам скептичното мнение за добавките на повечето колеги във форума но преди всичко нека бадем достатъчно колегиални дори и за темите които не ни допадат....Моите извинения ако ма засегнати.Поздрави на всички в най готиня форум и най специално за ИМитев...



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: alex one]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано28.10.08 08:35



И какво - сипа ли си модификатор+ ? Да не би да ти реметализира цилиндрите ? Или ти поправи семерингите ? Или мотора заработи като нов от магазина ?

Добавките за масло са измислени за да може да ти вземат парите.

Ако говорите за добавки за бензин и нафта за почистване на горивната система - работата е съвсем друга...




Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: imitev]  
Автор alex one (opel fan)
Публикувано28.10.08 17:19



Да на втора кола го сипвам и ефекта е така както както го описват...Моите уважения към теб не искам да спорим...Поздрави...



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: alex one]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано29.10.08 09:52



Хм аз реших че не работят тия добавки и си направих основен ремонт на двигателя...

Сега вече работи като нов...




Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: imitev]  
Автор alex one (opel fan)
Публикувано29.10.08 19:29



Да така е..Ясно че перфектния мотор има нужда от идеално синтетично масло и повече газ..Но всичко е въпрос на гелдна точка.Имам приятели които на нови коли наливат 15 40 и карат по 10-15000km и викат че масло не доливали..Хора всякакви на този свят,но най готините са тези които карат уважават марката Опел,нали знаете??...Поздрави на всички в най готиня форум....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.