Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 04.07.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Меркол - хипер лубрикант???  
Авторvesko (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 08:07



Меркол - хипер лубрикант.
Моля, ако някой го е ползвал или знае нещо за фирмата Меркол да си каже мнението!
Поздрави на всички и карайте бавно.



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: vesko]  
Авторme4kata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 15:05



Не съм го ползвал лично, но на един приятел с дизелово поло му се промени коренно звука на двигателя и вече не пуши колата. Той каза че още със слагането вече е усетил промяната а смея да му вярвам, защото той си познава колата много добре! Каза също така че се подменяла веднъж на 4 смени на маслото, а с цена от около 40 лв казва само с 10 лв на смяна на маслото, което не е нищо ако предпазва двигателя.
http://merkury-bg.biz/Hiper_Lubrikant.htm - в този линк пише хубави неща за Меркол и след като ми е препоръчна мисля да я пробвам и аз. После пак ще пиша да кажа какъв е ефекта.



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: me4kata]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано15.10.08 19:01



Според мен това е поредният боклук...




Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: imitev]  
Автормe4kaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 11:15



Човече не се изказвай толкова остро, защото на дали си пробвал добавката

! Аз както обещах я сложих преди седмица - имам опел вектра 1.4 и се усеща огромна разлика в звука на двигателя и работата му стана по мека от преди а смея да твърдя че я поддържам колата и беше в добро състояние и преди Меркола! Та това са моите и на Опела ми впечатления от добавката!
Хубава седмица и карайте внимателно....



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: мe4kaтa]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано27.10.08 17:49



Човече - бъди сигурен че това всичкото е една измама. И тук пишете насила за да правите реклама. В това съм 100% убеден.

Аз имам кадет 1,4 и никога не му е сипвана добавка - сигурно мина 500000 км вече и още не гори масло...

А самият начин на рекламиране на добавката - абсолютно никакво въображение. Нямам думи!

Заключвам темата!


Редактирано от imitev на 27.10.08 17:50.



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: imitev]  
Автор alex one (opel fan)
Публикувано27.10.08 21:18



Искам да подчартaя че дълбоко уважавам мнението на ИМитев,но все пак е възможно колегата в действителност да търси мнение за добаваката..Преди време пуснах тема за Модификатор плюс и бях обвинен в дистрибуция което не е вярно..Разбирам скептичното мнение за добавките на повечето колеги във форума но преди всичко нека бадем достатъчно колегиални дори и за темите които не ни допадат....Моите извинения ако ма засегнати.Поздрави на всички в най готиня форум и най специално за ИМитев...



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: alex one]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано28.10.08 08:35



И какво - сипа ли си модификатор+ ? Да не би да ти реметализира цилиндрите ? Или ти поправи семерингите ? Или мотора заработи като нов от магазина ?

Добавките за масло са измислени за да може да ти вземат парите.

Ако говорите за добавки за бензин и нафта за почистване на горивната система - работата е съвсем друга...




Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: imitev]  
Автор alex one (opel fan)
Публикувано28.10.08 17:19



Да на втора кола го сипвам и ефекта е така както както го описват...Моите уважения към теб не искам да спорим...Поздрави...



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: alex one]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано29.10.08 09:52



Хм аз реших че не работят тия добавки и си направих основен ремонт на двигателя...

Сега вече работи като нов...




Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: imitev]  
Автор alex one (opel fan)
Публикувано29.10.08 19:29



Да така е..Ясно че перфектния мотор има нужда от идеално синтетично масло и повече газ..Но всичко е въпрос на гелдна точка.Имам приятели които на нови коли наливат 15 40 и карат по 10-15000km и викат че масло не доливали..Хора всякакви на този свят,но най готините са тези които карат уважават марката Опел,нали знаете??...Поздрави на всички в най готиня форум....



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: imitev]  
Авторaide sega (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 20:50



митев защо ли едните добавки са друга работа, а другите не?
Ако можеш обясни, не съм слагал нито от едните нито от другите.
Давите мнения мотивирано, ане абе аз несъм слагал ама знам чене става. Незвучи убедително,- на моя шюреи на неговия трети братовчед насъученика му сватанака казал че нешо нее доволен ама нее много сигурен.

аиде много без авариини с Орлетата.



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: aide sega]  
Авторd1ma (Нерегистриран)
Публикувано30.10.08 01:25



За добавките за гориво - определено ема ефект, специално за бензина де. На 10-12 хил.км сипвам добавка в бензина /няма да кажа марката/ защото от карането на газ дюзите почват да дават заето и просто за мен това е необходимост - след наливане на добавка и пресен бензин и каране около 30-40 км на по-високи обороти разлика се усеща.
Преди две години сложих и някаква добавка в маслото, преди смяната му, с цел почистване - доколко е подействала не знам, нямаше разлика в това което излезе от картера, ама смърдеше много гадно, и само дето после бях на тръни дали нещо не съм прецакал двигателя. Да чукна на дърво вече 40хил.км я карам след тази операция без проблем, но втори път не бих рискувал.



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: imitev]  
Авторme4kata (Нерегистриран)
Публикувано30.10.08 12:18



Незнам как да отговоря на тези напатки! Преди време използвах универсален модификатор но за него нищо не съм писал поради причината, че нама какво да се пише! Това че отговарям на въпрос правили ме злодей... явно не само по улиците хората са обезумели... от доста време използвам добавки, всякакви, защото мисля че има смисъл в това, но разбирасе това е мое лично мнение и избор, не го натрапвам на никой!



Тема Re: Меркол - хипер лубрикант???нови [re: me4kata]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано31.10.08 19:05



Мкомплект 33!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не Ви ли омръзна тази форма на реклама!
Шефа им го гони форма на шизофрения да си търси клиенти по форумите! Лошо няма но не по този начин!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.