Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 06.05.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся да купя Опел Вектра 1997-1999г.  
Авторaleks (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 19:53



Спешно търся да купя Опел Вектра - между 1997-1999г. (с издължените фарове), 1,8 бензин 16V -115к.с., металик. Ако има и АГУ, още по-добре.
Днес разгледах в mobile.bg, има доста обяви с цени между 4 000 и 6 000лв., но повечето са комби, а аз не искам комби. Други пък са на другия край на България - Аз съм в София, а има обяви от Бургас...Бих се разходил, стига да си струва, но няма как да съм сигурен че си струва, докато не видя колата...:))))..
Колата може да е или хечбек или седан, нямам претенции, само да не е комби... Харесах една за 4 600лв. но са я продали. Имаше климатик и АГУ, червен металик, 2,0 - 155к.с....Има и една друга, която е светло зелен металик, изглежда в много добро състояние, нов внос, но пък няма климатик...Цената и е 5000лв. без възможност за договаряне на цената. Ако имаше климатик, щях да я пробвам веднага, защото е точно каквото търся - 1,8-16V-115к.с......Ами това е...
Надявам се някой да се обади с предложение. Поздрави!
0899/ 980-136
koko333@abv.bg



Тема Re: Търся да купя Опел Вектра 1997-1999г.нови [re: aleks]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано21.09.07 20:07



Шегобиец - върви на Горубляне и си купи кола, или в Перник...

Ако си в Бургас да нямаш избор - ще повярвам, но в Сф и да се жалваш ?!?!?!




Тема Не искам да стъпвам на Горубляне...нови [re: imitev]  
Авторaleks (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 08:05



Колкото пъти отида там, всеки път се връщам бесен...Вчера също бях там, и отново се ядосах...Представяте ли си, видях същия опел за който писах, на цена 11500лв.....производство 1999г.....Сигурно продавача е изписан скоро от някоя психиатрия.... Такива безумни цени имаше...с мен беше един колега пловдивчанин, който каза, че скоро се разхождал из автосалоните на Пловдив и сега бил шокиран от разликата в цените.....Така, че, Горубляне просто го забравете....Днес може да отскоча до Пловдив да разгледам...
Поздрави!



Тема Не искам да стъпвам повече и в Дупница...нови [re: aleks]  
Авторaleks (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 20:01



Ето това беше просто върха.... От години чувам легенди за Дупница...много коли, голям избор на много ниски цени...и т.н...Днес ходих и се чудех дали да се смея или да се ядосвам....Толкова бракми не бях виждал на едно място никога....Много автокъщи съм обикалял през живота си, и на всякъде заедно с хубавите коли си има и по 2-3 черни овце....А в Дупница се оказа, че във всички автокъщи е точно обратното - 80 процента от колите са абсолютни кочини, и само 20 процента стават за нещо....Разгледах повече от хиляда коли и дори да бях тръгнал с 20 хиляди лева в джоба, нямаше да мога да си харесам нещо...То бива, бива, ама това на нищо не прилича....В Горубляне поне са 90 процента хубави колите...подбират ли ги, какво ги правят, не знам, но поне изглеждат добре...тук-таме само може да се види някоя морга, но като цяло изглеждат добре....Е, цените в Горубляне няма да ги коментирам, защото вече ги коментирах....
Другото нещо, което ме издразни в Дупница е, че само в 2-3 автокъщи имаше написани цени на колите....Навсякъде е като в музей - наредени коли, обикаляш и се чудиш коя колко струва...Отиваш да питаш човека за всяка кола поотделно, а той ти се надува и те гледа отвисоко, все едно той е клиента....Винаги съм знаел, че българите не ставаме за търговци, но тази гилдия на автоджамбазите направо изби рибата...
В интерес на истината си харесах една вектра, черен металик, 1,8-16v-115к.с.....Цената беше 7200лв. Напънах се да сваля на 6500, но успях само до 6800лв....
Поздрави на всички!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.