Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 22.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема търся читав майстор за кадет 1,6 мононови  
Автор marinmak (непознат)
Публикувано27.08.07 23:30



ако има някой които си мисли че разбира от кадети и е от софия нека се обади, отчаен съм. мотора е C16NZ пали когато си иска ,когато не иска пали с бутане а сега вече и така неще да пали.сменил сам бен.фил. свещи.кабели.нова маса от двиг. до купето и още куп дреболии всиако това по съвет на така наричащи се майстори.като всеки от тях умираше да ми центрова двигателя. само и само да ми вземе парите. та пак питам имали майстор дето да ми оправи кадетчето????????





Тема Re: търся читав майстор за кадет 1,6 мононови [re: marinmak]  
Автор marinmak (непознат)
Публикувано27.08.07 23:40



ама аз забравих да кажа че смених стартера а сега един ме саветва да сменя и делкото ами то както етръгнало да взема да сменя и колата и жената и какво ли още, вече на знам.



Тема Re: търся читав майстор за кадет 1,6 мононови [re: marinmak]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано28.08.07 00:47



Комутатор.




Тема Re: търся читав майстор за кадет 1,6 мононови [re: imitev]  
Автор marinmak (непознат)
Публикувано28.08.07 02:09



ааа него същ0 смених преди 6 месеца. много си учтив и гледаш да помогнеш за което много благодаря. но колата е 91г. старичка е и май има нужда да се прегледа по обстойно тука по скоро въпроса е от кого . да се сешташ за някой?



Тема Re: търся читав майстор за кадет 1,6 мононови [re: marinmak]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано28.08.07 07:44



Това че си го сменил не значи че работи, особено ако си купил евтин.

Не мога да ти препоръчам никого в Сф, нека колегите се изкажат.




Тема Re: търся читав майстор за кадет 1,6 мононови [re: imitev]  
АвторПoпитko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 09:02



ходи ли в Сокол ?



Тема Re: търся читав майстор за кадет 1,6 мононови [re: imitev]  
Автор marinmak (непознат)
Публикувано28.08.07 23:06



привет на всички бързам да ви кажа какви ги сътворих днеска. ходих до италианеца за делко ама нямаше,за това реших да си купя чисто нов датчик на хол и комудатор италиански.утре смятам да ги сменя и дано с това мъките ми свършат обаче ако пак не пали и ми прави парчета дръштеме да нея пратя до кремиковци на почивка....АААААААА бе имали майстори или няма...да не говорим че и алармата нешто се е....а като я включа понякога не иска да се изключи,като я оставя малко и после се оправя, кола с характер по зле е от жена ми така да знаете ама като си ги обичам...



Тема Re: търся читав майстор за кадет 1,6 мононови [re: marinmak]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:12



Тъкмо мислех да те питам, дали случайно проблема не е от алармата ? Тази възможност проверена ли е ? Аз съм имал подобрен проблем и 6 часа се рових като прасе, докато разбера от какво е



Тема Re: търся читав майстор за кадет 1,6 мононови [re: Lamer]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано29.08.07 01:43



Мдаа - релето дето блокират помпата с него се преебава и нема палене...




Тема Re: търся читав майстор за кадет 1,6 мононови [re: imitev]  
АвторTarbox (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 16:46



И при моята Корса се случи няколко пъти след външно миене, намокрят се бутоните на вратите и капаците, един да окъси и няма палене заради изключване на помпата. Оправя се след подсушаване, но за това не споменаваш. Когато се повреди алармата е същото. Това ще е причината, не ровичкай повече, а изключи алармата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.