Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 21.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема Сервиз за климатици?нови  
Автор ethernall (Overmind)
Публикувано02.07.07 11:32



Здравейте колеги,

Моля препоръчайте ми читав сервиз за климатици в района на Хладилника (тук работя) или Дружба 2 (тук живея). Трябва да го оправя до Петък, че заминавам на море. Хубаво е ако можете да ми дадете и някакъв телефон да си запазя час. мерси предварително:)


Колкото повече - толкова повече!

Тема Re: Сервиз за климатици?нови [re: ethernall]  
Автор Любитeл2 (минаващ)
Публикувано02.07.07 11:45



Импас 56 е в хладилника... малко преди бензиностанцията на ЕКО като отиваш от сребърна към околовръстното



Тема Re: Сервиз за климатици? [re: Любитeл2]  
Автор ethernall (Overmind)
Публикувано02.07.07 14:39



Ходих в Импас, там ми казаха, че не ми звърта предната перка и ми предложиха да ми запишат час в средата на другата седмица... а аз трябва да пътувам тази Събота... някакви други идеи за нйкой по-малко популярен клима сервиз?

Едит: Сега звънях в един сервиз за климатици - и момчето ми каза, че за перката да търся жичкаджия и чак после да ходя при него... та някакви идеи?


Колкото повече - толкова повече!

Редактирано от ethernall на 02.07.07 14:47.



Тема Re: Сервиз за климатици?нови [re: ethernall]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 15:02



един колега беше споменал нещо преди малко по темата. провери си първо предпазителите



Тема Re: Сервиз за климатици?нови [re: Lamer]  
Автор ethernall (Overmind)
Публикувано02.07.07 15:15



Да видях го и аз това, мерси ще погледна при първа възможност:)


Колкото повече - толкова повече!

Тема Re: Сервиз за климатици?нови [re: ethernall]  
Автор Bat Jorko (новак)
Публикувано02.07.07 18:55



www.klimatron.net

на околовръстното м/у Симеоново и Драгалевци



Тема Re: Сервиз за климатици?нови [re: Bat Jorko]  
Автор ethernall (Overmind)
Публикувано03.07.07 12:49



Говорих със Станислав още вчера и ми каза човека да си оправя първо перката.


Колкото повече - толкова повече!

Тема Re: Сервиз за климатици?нови [re: ethernall]  
АвторSBN (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 23:44



На бул. Свети Наум посока Семинарията, мисля че номера беше 62 или нещо подобно има билборд, непосредствено след селвиза за масла.



Тема Перки - коя и как трябва да върти?!?нови [re: SBN]  
Автор ethernall (Overmind)
Публикувано04.07.07 17:08



Абе закарах я в Мотоексперт и освен, че ми оправиха ЗАДНАТА перка до кято сигнала на някакъв датчик (предполагам тоя на захранването) не стигал, ми смениха и единия вентил защотот изпускал. Напълниха климатика и го тестваха - като дигне налягането задната (голямата) перка се включва на много високи обороти и налягането си пада до където трябва... обаче предната не въртииии.... или поне аз така мислех, даже се бяхме разбрали да му я карам пак да я гледа и нея. Обаче снощи след по-продължително каране спирам и без да изключвам двигателя гледам - голямата/задната върти бавно а предната върти и тя. Двигателя държи температури от рода на 95 - 98 градуса през това време... та може ли някой да ми каже какво трябва да е поведението на 2-те перки на мойто кола - Astra 1,6 16V 95 г.? Коя, кога трябва да върти че се омотах вече:(


Колкото повече - толкова повече!

Редактирано от ethernall на 04.07.07 17:10.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.