Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 25.05.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема за опел корсанови  
АвторHИHA (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 16:13



Здравейте!Решила съм да си купя опел-Корса,но понеже нищо не разбирам по форумите чета за Корса-А,Б и В.Та въпроса ми е по какво се разбира в документите ли пише,разбирам,че В била най-хубава с най-здрави ламарини и т.н Моля за малко инфо по въпроса





Тема Re: за опел корсанови [re: HИHA]  
АвторFO3hope (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 16:56



Corsa B е добре, съотношението цена/качество, като че ли е най-добре при нея. За 3000-4000 лв. можеш да си намериш хубава машинка, около 95-96 година, като все пак всичко си е въпрос на късмет. Иначе CorsaC e следващата генерация и е доста по-добре...но цените стават над 8-9000 предполагам.



Тема Re: за опел корсанови [re: HИHA]  
АвторTarbox (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 00:04



Около 20 000 км. карам Корса Б, 1.2 MI, гори около 4 - 5 л/ 100 извънградско, 6 /100 градско. Изключително удобно купе, здрава ходова част, удобни и за 1.90 м. мъже предни седалки, приятна возия, малък багажник, не ръждясват след 1995 г. Евтини консумативи - 11 лв. ангренажен ремък, по 4 лв. са масления и въздушен филтър, най - скъпа е обтяжната ролка - 65 лв.



Тема Re: за опел корсанови [re: Tarbox]  
Автор Ascona_83 (член)
Публикувано04.04.07 20:23



Абе колега, тая малка кола може и да е удобна за 1.90м мъжа, ама не му подхожда, като за теб вектра, даже омега...



Тема Re: за опел корсанови [re: Ascona_83]  
АвторTarbox (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 23:57



Разбирам те и съм съгласен с теб, но виж докъде стигнаха цените на бензините! Газта още я крепят, но няма да забравя, че в Сърбия през 1990 г. с бензина бяха на една цена - около 1 DM, и тук ще стане това. Затова и взех малолитражка, забелязвам, че Шумен се напълни с Корси Б, автоджамбазите дори си джиткат с такива, в автокъщите не се задържат повече от ден - два!
Е, една Корса Д би ми ходила най - добре, но да тегли човек 20 бона заем и да не види бял ден десетина години, не си заслужава!



Тема Re: за опел корсанови [re: Tarbox]  
Автор Ascona_83 (член)
Публикувано05.04.07 21:31



Пожелавам ти да си купиш чисто нова без заеми и десетилетни страдания.



Тема Re: за опел корса [re: Ascona_83]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано06.04.07 23:12



Ако не го хванат нека ми вземе и на мен една тигра,кабрио,145 к.с. от новите





Тема Re: за опел корсанови [re: DTMF]  
Автор Ascona_83 (член)
Публикувано06.04.07 23:14



Честно казано си мечтая за една от тия новите Вектри 2.2 ЦДТИ, предпочитам да не е с кабриолет.





Тема Re: за опел корсанови [re: Ascona_83]  
АвторTarbox (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 15:55



А какво ще кажете за новата Астра Cosmo, 1.6, 115 к.с, с променящ се ход на изпускателните и всмукателни клапани?



Тема Re: за опел корсанови [re: HИHA]  
АвторFury (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 19:10



Нина, искам да ти обърна внимание, че при по-малките кубатури (1,2)обикновено няма серво на кормилото, което означава, че по-трудно ще въртиш волана при маневри ако това разбира се има значение за теб. Според мен оптималния вариант е 1,4 със серво и 4-5 врати. При 2 врати често има увисване на вратите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.