Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 19.05.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Колко точки отнемат за минаване на червенонови  
Автор kalaian (непознат )
Публикувано29.12.06 12:35



Здравейте колеги опелисти,
Много ще съм благодарен ако някой ми даде информация относно контролните точки.
Интересува ме колко точки отнемат за минаване на червено и как става въстановяването на точки след това,че нещо доста са намалели и сега с тоя акт за червен светофар.
АААААААААААААААА и колко че ме изръсат за тоя акт
Благодаря ви предварително



Тема Re: Колко точки отнемат за минаване на червенонови [re: kalaian]  
Автор krasidd (bash budala:)))
Публикувано29.12.06 13:02



40 лв и 10 точки - после на курс за възстановяване -около 55-60лв-една събота си отива до ранния следобед цялата-питай ме мен аз вече 4 пъти ходя:)))тия милиционерите са голема гад и напаст - иначе можеш да влезеш в саита на милиционерите там пише всичко:)
аре със здраве и внимавай друг път на червено:)



Тема Re: Колко точки отнемат за минаване на червенонови [re: krasidd]  
Автор kalaian (непознат )
Публикувано29.12.06 14:14



ееее многоо бре
тия са ебати наглите копеленца катаджиите
мерси много за пълната информация



Тема Re: Колко точки отнемат за минаване на червенонови [re: kalaian]  
АвторRiki (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 14:37



Полицаите били нагли... Че са нагли - нагли са, ама научете се и вие да изчаквате зеленото... Аман от тарикати на колела





Тема ОТНЕМА СЕ ЧОВЕШКИ ЖИВОТнови [re: Riki]  
Автор:-O (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 23:47



А НА ТЕБЕ ТРЕБЕ ДА ТИ ОТНЕМАТ КНИЖКАТА И АКО ПИТАТ МЕН И КОЛАТА.
ЗАВИНАГИ
СКАПАНИ БОСТАНДЖИИ НЕ ВИ ЛИ ГОВОРЯТ НИЩО 5 ЦИФРЕНО ЧИСЛО РАНЕНИ И 4 ЦИФРЕНО УБИТИ, ЧЕ ПРОДЪЛЖАВАТЕ С ПРОСТОТИИТЕ



Тема Re: ОТНЕМА СЕ ЧОВЕШКИ ЖИВОТ [re: :-O]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 02:03



луд умора няма .

- така е като всеки бърза а не осъзнава ,че няма значение за колко време ще се прибереот морето примерно - дали ще е 6 ч или 4,5 . разликата в карането е доста сериозна ..... в града важи с по-голяма сила



Тема Re: Колко точки отнемат за минаване на червенонови [re: kalaian]  
Автор PRR (Гневен)
Публикувано30.12.06 17:22



Колега,

Без да се обиждаш, но малко взимат! В една нормална държава минаване на червено те лишава от удоволствието да караш от месец нагоре. Да не говорим, че едно минаване на червено означава че си отнел предимството на някой който минава на зелено! И твоя тарикатлък е за сметка на друг. И когато ти си на мястото на този спазващ правилника ще псуваш, нали?
А за да се научим кое е право и кое е криво трябва на всяко възлово кръстовище да има ДЕНОНОЩНО работещи камери. И ВСЕКИ минал на червено и особено в насрещното да го отнася. И като изгърмят 500-1000 тариката може останалите да си седнат на з...ка!

Айде със здраве и по-малко гафове през 2007ма




So What?

Тема Re: Колко точки отнемат за минаване на червенонови [re: PRR]  
Автор Gaspode (the wonder dog)
Публикувано02.01.07 21:42



Не, че нещо... ама има голяма разлика от червено до червено...
Пример - Била Люлин - има светофар на входа на паркинга. Била работи до 9, коли има до към 9:30, след това паркинга е затворен и там не може да се влезе/излезе - т.е. движение няма. Светофара работи нон-стоп. На следващото далеч по-голямо кръстовище при пощата на Люлин светофара минава на жълта мигаща след 24:00... на Била светофара работи. Един абсолютно безсмислен светофар по това време на денонощието... но и там минаването на червено ти носи акт и съответните точки... нали? И познайте къде стоят полицаите нощем...
А примери има още бол...
Та така

I can explain it in Dog, but you only listen in Human.


Тема Re: Колко точки отнемат за минаване на червенонови [re: Gaspode]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 23:45



щом има светофар - трябва да се спазва туй то ....
колкото и безмислен да е ....



Тема Re: Колко точки отнемат за минаване на червено [re: Gaspode]  
Автор PRR (Гневен)
Публикувано02.01.07 23:47



Колега,

Много си прав, НО! Не харесването на закона не ни дава право да го нарушаваме! Но има още вода да изтече в докато стигнем до това ниво...

Поздрави

PS: Днес минах нагло на червено на светофара в Бояна просто защото работеше за пръв път от години а аз не му обърнах внимание. Добре, че останалите на кръстовището видяха че една блейка (ЛУД!) минава и ми дадоха път....


So What?


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.