Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 18.05.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сервото нещо се бъгна?  
Автор krasidd (bash budala:)))
Публикувано29.12.06 09:51



Здравейте, имам следния въпрос?
От както температурите почнаха да падат и сутрин е под -6 градуса, като запаля и ми се струва, че волана се върти почти 2 пъти по трудно???:(, викам-аре замина, гася колата, въртя пак - едвам се върти-значи работи ама нещо не както трябва, като се постопли малко или по обед си е нормално. Вярно е че карам с доста по широки и ниски гуми от колкото трябва ма досега не ми е правило впечатление да е било така-някакви идеи>??
:)



Тема Re: Сервото нещо се бъгна?нови [re: krasidd]  
Авторpat66 (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 14:21



Виж си нивото на маслото /хидравлично/. Ако имаш теч - напр.хидравличната рейка - помпата не може да навакса.

А като въртиш волана се усеща нещо като прискърцване.

Успех!



Тема Re: Сервото нещо се бъгна?нови [re: pat66]  
Автор krasidd (bash budala:)))
Публикувано29.12.06 15:32



бах го:))) сетих се аз за тва ма до са търсих къде аджеба се налива тва масло и не намерих:(((( знам, че звучи много тъпо ама някой знае ли къде е пробката и резервоара за наливане на Астра Г 1,8 мотор???





Тема Re: Сервото нещо се бъгна?нови [re: krasidd]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 16:36



резервоарчето е черно тумбесто с една странна разперена врътка отгоре - баси как звучи само . трябва да ти е отдясно като отвориш капака ... поне на вектрата
е там



Тема Re: Сервото нещо се бъгна?нови [re: gogo]  
Автор krasidd (bash budala:)))
Публикувано29.12.06 17:25



:))) и аз съм имал вектра и е там знам го ма тука нема такова да.....майка му:)-ше търся с фенера:)



Тема Re: Сервото нещо се бъгна?нови [re: krasidd]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 22:52



зад акумулатора бря



Тема Re: Сервото нещо се бъгна?нови [re: krasidd]  
Авторmehur (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 23:54



Пич ако не го виждаш от дясно до акумолатора значи си без. а и ако си сложил зимни гуми и по широки - тегаво се върти.



Тема Re: Сервото нещо се бъгна?нови [re: mehur]  
АвторSreetracer (Нерегистриран)
Публикувано31.12.06 19:24



Abe pi4 ti siguren li si,4e ima6 servo?





Тема Re: Сервото нещо се бъгна?нови [re: krasidd]  
Авторroxfan (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 18:02



колега, зад двигателя е, малко отляво, на нивото на цилиндрите



Тема намерих го:)нови [re: krasidd]  
Автор krasidd (bash budala:)))
Публикувано03.01.07 17:36



Хитро-имам серво -да:)
значи изобщо не е до акумолатора, забили са го както каза един колега от форума, зад двигатела на нивото на генератора под кутията за филтъра и пущината е чисто черна( мръсна де) и не се вижда ако не знаеш че е там:))))
Интересното обаче е че е пълна до горе и нема никакъв проблем там, и сега когато температурите не са толкова ниски няма проблеми, но сега като паднат пак мисля че пак ще с епояви проблема?:((( та да се сещате от каде може да идва проблема???:)
Поздрави и ЧНГ:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.