Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 14.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема Радиатор???  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано19.04.06 19:06



Ох нещо ми идват повече ремонтите!
Имате ли идея колко струва един радиатор за Опел Корса 1.0, 12, 1998г., Х10ХЕ двигател въобще кои са хубави, кои не? Как са цените в опел и има ли смисъл оттам? И всякво такова инфо?
Колко време може да се кара с пробит? Засега доливам вода, аз вчера разбрах. Но днес гледам една чаша е изпил за ден и се чудя дали не е вече мега? Миналият път пак чаша доливах преди седмица, ама тг' никой не ми вярваше




Тема Re: Радиатор???нови [re: velibarabeli]  
АвторDuChO_ (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 19:14



Ако искаш пробвай има една добавка в Шел за много големи дупки по радиатора!Временно ще закърпиш положението!



Тема Re: Радиатор???нови [re: DuChO_]  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано19.04.06 20:36



Мария Луиза н100 има много добри цени на радйатори, другият вариант е някъде в Орландовци да ти го направят по поръчка.



Тема Re: Радиатор???нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Автор stolu (Astra 1,7D '92)
Публикувано19.04.06 20:47



Най-добре нов, както ти каза колегата. Другия вариант е да го залепиш при радиаторджия за 20 лв. Това с добавките не го изпробвай..........много ми е чудно как така за 8 години тия радиатори прокапват, от какво ги правият новите коли вече незнам



Тема Re: Радиатор???нови [re: velibarabeli]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано20.04.06 09:16



Зависи къде е пробит.Моят е в горната част и намирах всеки ден по едно петно под колата.След като се изтече (1 л най-много)вече петна няма и аз карам така и все отлагам ремонта.Доливането и изобщо карането на чиста вода не е препоръчително и трябва да е временно.Ако губи много течност не отлагай ремонта!



Тема Re: Радиатор???нови [re: boxer]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано20.04.06 11:57



Съжалявам за незнанието си, но защо да е опасно доливането на чиста вода? Аз сьм доливала и преди (1-2). Аз петна не съм намирала, просто ми направи впечатление, че на казанчето му пада нивото и висях над главата на майстора, докато провери.
Абе и аз мисля, че най-добър вариант е нов, хич не ми препоръчаха смеските. Просто се чудя къде и за колко? А и вече ремонтите ми идват в повече.

Проверих в Булвария, там е 512лв.. Остават значи не-опелските
Така че ясно, че няма да е опелски.

Редактирано от velibarabeli на 20.04.06 12:09.



Тема Re: Радиатор???нови [re: velibarabeli]  
АвторTarbox (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 12:10



Къде точно е пробит? Не може ли да е от водно съединение, кой решr, че е радиатор?



Тема Re: Радиатор???нови [re: velibarabeli]  
Авторb.m (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 14:21



може и да не е радиатор.не знам как така сте решили че е радиатор.щом не намираш нищо под колата(локва) , и нищо в краката или най-малкото мокри пътечки, значи си търси другаде течове(в двигател - гарнитура,глава и т.н)



Тема Re: Радиатор???нови [re: Tarbox]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано20.04.06 20:24



Ми познат майстор тъй рече.
Сега ще го обясня малко зле: не тече под колата, но тече на едно място под капака, пред радиатора, вляво спрямо гледащия. Просто там има мокро и после се поизпарява, аз откак ми казаха, че е радиатор гледам и е така.
Сега не знам дали е радиатор или водно съединиение, но човекът тъй заяви, не мисля, че е нещо дето може да се сбърка?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.