Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 07.07.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема "Гражданска отговорност"-колко ще е,къде е най-добнови  
АвторOпeл kaдeт (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 18:15



Здравейте колеги,след две седмици почти ,трябва да имаме нова застраховка "Гражданска отговорност".Въпроса ми е ,колко се очаква да бъде,и къде би било най-изгодно да се направи.Ще има ли коледни намаления-бих искал да обсъдим тези въпроси.
Благодаря ви



Тема Re: "Гражданска отговорност"-колко ще е,къде е най-добнови [re: Oпeл kaдeт]  
Автор Cтaмaт Kapaчykyндypoв (No 24122)
Публикувано13.12.05 18:25



Понеже гражданската отговорност е нещо от което рядко се взимат пари, по-добре е тези които са патили, да оплюят тука застрахователните дружества, от които не са успели пари. Така другите няма да повтарят тяхната грешка да се застраховат там, и по този начин ще отмъстят за тях.
За щастие ( дай боже и в бъдеще ) не ми се е налагало да си търся пари от гражданската отговорност на друг, нито пък от моята са търсили пари, така че нищо конкретно не мога да кажа по въпроса.

килия 324


Тема Re: "Гражданска отговорност"-колко ще е,къде е най-добнови [re: Cтaмaт Kapaчykyндypo]  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано14.12.05 09:40



Правиш си най евтината!!!
Това е решението за съжаление.
Като пример за разлики в цените мога да дам следното което прочетох (но не си спомням за кой фирми конкретно става въпрос):
Едната щеше да предлага за до 2500кб см по 138 лв застраховката.
А друга до 1800кб см ще е 140 лева а до 2500 кб см ще е 240 лева, сега кажи ми ако имаш 2 литра кола за колко ще си направиш застраховка за 140 или за 240 лева???



Тема Хммм....нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
АвторГoro (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 09:46



Кво ви пука изряден ли е застрахователя?
По скоро трябва да ни интересува изряден ли е на този който ви е ударил!
Избира се разбира се най евтината.
Обаче за каското въпроса стои точно наобрато.



Тема Re: Хммм....нови [re: Гoro]  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано14.12.05 09:49



За каското за мен въпроса стой така: "Бул Инс",
минуси: неприятни мутагени са си в главния офис, доста се бавят с плащането - чисто 1 месец.
+ накрая като си получиш парите разбираш защо си правил каско.



Тема Re: Хммм....нови [re: Гoro]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано14.12.05 10:00



Верно ли мислиш ???

Ами ако недай си боже се мацнеш в някой мерцедес S класа и му разпилееш предницата (фарове, мигачи, броня....) и после застрахователя ти откаже да му плати по твоята застраховка гражданска отговорност, кой мислиш че ще бъде съден да възстановява щетите на собственика на мерца ???

Застрахователя ли ???

НЕ! ТИ!

А ти ще съдиш застрахователя да ти изплати парите които си дал на тоя с мерца

Така че мен живо ме интересува дали застрахователя ще покрива застраховката ако се наложи...




Тема Re: Хммм....нови [re: imitev]  
Автор StaniK (eksperimentator)
Публикувано14.12.05 12:03



Точно така, това е най-важното, да се застраховаш при някой който плаща, защото иначе жална ти майка, от това че ще икономисаш някой лев, после може да се наложи да си разпродадеш покъщнината, за да покриваш щети.
Ама хората мислят първосигнално в повечето случаи.
От това което аз съм чувал е, че ЛевИнс и Армеец не плащат добре по гражданска отговорност и има много съдебни искове към нанеслите щети за допълнителни плащания.

Astra 1.4 Club



Тема Бравос!!!нови [re: StaniK]  
АвторГoro (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 13:07



Ще взема да се замисля какво ще стане ако нацеля 20 тонна цистерна с бензин. Тя да вземе да се обърне, запали и гръмне. Накрая да срути Аспарухов мост. А сега де! Не ми казвайте, че моста е застрахован.
Всички застрахователи накуп не могат го плати!
При застрахователите е като при банките. Клатят те отвсякъде и са еднакви условията, ако си направиш точната сметка.
Не е лошо наистина да се застраховаме, ама най сигурно е да не караме коли изобщо!



Тема Re: Бравос!!!нови [re: Гoro]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 13:52



Az sam si patil ot Armeez i ste gi psuvam cial jivot.Za smachkano Tipo mi dadoha 1000lv za remont,a kolata beshe s usukvania.Pravete si izvodite dali da se zastrahovate pri tjah,da ne govorim,che tazi suma ja poluchih s 300 zora i oceniteliat beshe poznat i napisa vsichko kakto e,a ako beshe niakoi nepoznat sigurno steshe da mi spesti dosta nesta i stiah da vzema 500.



Тема Re: Хммм....нови [re: imitev]  
Автор 1.8 Astra (новак)
Публикувано14.12.05 15:28



"..........Ами ако недай си боже се мацнеш в някой мерцедес S класа и му разпилееш предницата (фарове, мигачи, броня....) и после застрахователя ти откаже да му плати по твоята застраховка гражданска отговорност, кой мислиш че ще бъде съден да възстановява щетите на собственика на мерца ??? ............."

То затова си има горни прагове на застраховката.Ако мислиш да се нацелваш в S-класи,прави си Гражданска за по-високо ниво!

Редактирано от 1.8 Astra на 14.12.05 15:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.