Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 17.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема тампон на стабилизираща щанга (биалета) счупен!!!нови  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано24.10.05 20:10



Незнам как се нарича точно , но днес установих че ми се е счупил болта който свързва щангата с носача. Говоря за стабилизиращата щанга която се намира назад.
сещам аз някакво странно притропване отвреме навреме и като погледнах обстойно, болта на тампона счупен.
Та да ви попитам някой срещал ли е подобен проблем, как се сменя въпросния тампон, защото има някаква метална вюконтра втулка и не мога да го измъкна, колко пари ще да е?
Между другото на приятеля с кадета въобще няма таквава щанга, аз поне не можах да видя, а носачите му изглеждат същите.
Надявам се да сте ме разбрали!



Тема Re: тампон на стабилизираща щанга (биалета) счупен!!!нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Автор maistorabg (GSIманияк)
Публикувано24.10.05 21:37



7 лева е биалетката
на мотори 1,3 нямат
надигаш с крика и тя ще излезе



Тема бре!!! евтиния.нови [re: maistorabg]  
Авторзeлeн (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 22:01



Тва кадетите много евтини бе. 7 лева. Взех да завиждам. На Астрата е 14 и то АСМЕТАЛ. Обаче го дават без тампон, и после пишман станах 3 дни обикалях като глуха кучка да търся походящ тампон. Иначе за труда ми взеха 5 лева, а стария беше бая клеясал та голям зор видяха момчетата докато го отвъртят.



Тема Re: тампон на стабилизираща щанга (биалета) счупен!!!нови [re: maistorabg]  
Авторkeith (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 22:52



Майсторе, както винаги се изкаваш АДСКИ НЕПОДГОТВЕН. Дори кадетите 1,2 имат предна та даже и задна стабилизираща щанга, ама какво ли ти обяснявам ти едва ли знаеш, че има кадет 1,2 хаххахахаххахахахахха



Тема Re: тампон на стабилизираща щанга (биалета) счупен!!! [re: keith]  
Автор maistorabg (GSIманияк)
Публикувано25.10.05 11:17



Майсторе, както винаги се изкаваш АДСКИ НЕПОДГОТВЕН. Дори кадетите 1,2 имат предна та даже и задна стабилизираща щанга, ама какво ли ти обяснявам ти едва ли знаеш, че има кадет 1,2 хаххахахаххахахахахха

Що не се регестрираш бе боклук,почваш да ми лазиш по потника
Ако искаш да ми кажеш нещо,пиши на лични,не ми се прави на насиралник

Редактирано от maistorabg на 25.10.05 11:21.



Тема Re: тампон на стабилизираща щанга (биалета) счупеннови [re: maistorabg]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано25.10.05 11:24



Майсторе, човека го има регистриран със същия ник, така че може да го намериш, при това без да му викаш боклук. А специално за кадет 1.3 определено неможеш го хвана неподготвен...



Тема Съвет за сервизнови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано25.10.05 12:56



Аз направих този ремонт в сервиза на D&N.

Майстора сам си идентифицира модела на биалетката и прилежащите детайли и ми ги изписаха от склада. Даже мисля, че беше Закс!

Цените: 13 лв. биалетката + чарковете, 10 лв. труд. (това е за една)



Тема Аз мойта дясната...нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Автор Porcaro (Нервак)
Публикувано25.10.05 19:51



я троша на 3-4 месеца Цена - 8 лв. + 5 лв. смяна. Пластмаса е, така че не се набутвай за "маркова" - така или иначе ще се строши пак. Особено нездравословно за биелетките е качването на бордюри. Естествено - и зверските ями!



Тема Re: тампон на стабилизираща щанга (биалета) счупен!!!нови [re: maistorabg]  
Автор keith (novobran4o)
Публикувано27.10.05 08:05



Искам да ти кажа да спреш да ръсиш некомпетентните си мнения из форума и да го караш по - леко с ценизмите, ама явно разбираш само от потници и кенефи Поздрави от мен и не се впрягай толкова



Тема Re: тампон на стабилизираща щанга (биалета) счупен!!!нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Автор navar (непознат )
Публикувано20.11.05 14:35



биелета 5-8 лева, смяната е елементарна, щом е с4упен болта, взимаш ножовката и режеш горе тампона в които влиза щангата. после мажеш с малко грес и набиваш новата




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.