Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 05.10.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема hora kupih si malak samolet :))нови  
Автор The Secret Lover ® (just secret)
Публикувано21.03.05 12:22



Vectra B 1.8 16V - 115 ks., 1997-ma, 122 000 km, bordo metalik, plushen salon, treti stop, ABS, el stakla i ogledala, klimatik, 2 aerbag, centralno s alarma, CD+multifunkcionalen volan, halogeni, leti janti s gumi 195/65/15... vozi kato lodka i varvi s kolkoto pishe na kilometraja. opraviha mi bordkomputara za 20 lv poneje ne se pokazvaha vsichki cifri. dokaraha mi ia ot Italia, smenih dvata remaka+rolkite, maslata, sveshtite.
Predi imah Vectra 92-ra 1.6 S, 82 ks., 135 000 km. Razlikata e mnogo goliama.... iskam da kaja samo che novata vektra e suvsem drug klas kola i mnogo se kefia :)

Pozdravi ot men :)



Тема Re: hora kupih si malak samolet :))нови [re: The Secret Lover ®]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано21.03.05 12:37



Айде честито
Ще споделиш ли колко ти излезе това удоволствие, че нещо ми писна от мойта бангия и незнам дали нема да се метна на нещо подобно...



Тема Re: hora kupih si malak samolet :))нови [re: The Secret Lover ®]  
Авторkemaloff (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 12:43



Честито колега, според мен си направил много добър избор. Желая ти да я караш безаварийно.
Искам да те попитам къде ти оправиха бордкомпютъра, че и на моя му се губят някои от цифрите.



Тема Re: hora kupih si malak samolet :))нови [re: Любитeл]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 12:44



ha 4estito:))))
dobre do6al sred pritevatelite na vectra B:))
i tva si ne samolet ot sreden klas a ne malak:))))
karai sas zdrave



Тема Re: hora kupih si malak samolet :))нови [re: Любитeл]  
Автор The Secret Lover ® (just secret)
Публикувано21.03.05 12:50



4 100 evro s mitoto i oste 400 lv za remaci, masla, sveshti, rolki, nakladki i dr konsumativi.



Тема Re: hora kupih si malak samolet :))нови [re: kemaloff]  
Автор The Secret Lover ® (just secret)
Публикувано21.03.05 12:53



az sum ot veliko tarnovo i edin mesten maistor mi go opravi. gledah kak go maha... tabloto izliza cialoto. procesa po demontaja ne e slojen. no posle kakvo pravi po samia bord komp neznam. ako iskash razhodi se do tuk i se obadi. az ste te zaveda. 2 chasa e celia remont+20 lv



Тема Re: hora kupih si malak samolet :))нови [re: The Secret Lover ®]  
Авторkemaloff (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 12:57



Благодаря за отзивчивостта колега. Скоро ще имам път към Търново и то не веднъж. Като реша да идвам щи ти пиша пак евентуално да се срещнем. Аз съм от Стара загора.



Тема Re: hora kupih si malak samolet :))нови [re: kemaloff]  
Автор The Secret Lover ® (just secret)
Публикувано21.03.05 13:00



da, pishesh mi belejka da se ugovorim i ste opraviat borda. na men mi beshe izgoriala e ednata lampa za osvetlenieto na sami bord. te originalno sa po 0.5W. az slojih 2x 1,2W... ako znaesh kolko gotino sveti sega...



Тема Re: hora kupih si malak samolet :))нови [re: The Secret Lover ®]  
АвторKemaloff (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 13:03



Ok като се наканя ще ти пиша. хем да свършим работата хем да обменим малко опит.



Тема Re: hora kupih si malak samolet :))нови [re: Kemaloff]  
Автор The Secret Lover ® (just secret)
Публикувано21.03.05 13:03



a taka... dovijdane kolega :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.