Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 25.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Амортисьори Record - info?нови  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано11.07.05 18:19



Kолеги, ще сменям амортисьорите и ме насочиха към марката Record - френски.

Само че никакво инфо не намирам за тях - веб сайт, представител (магазин), за цени да не говориме. Моля ако някой знае линк или нещо подобно да сподели.

Ако някой сподели и лични впечатления - още по-добре!

И още: разгледах доста от темите, никой не казва за тампоните и другите гумени елементи при смяна на амортисьорите - да си приготвям ли предварително, и ако "да" - какво (колко)?



Тема Re: Амортисьори Record - info?нови [re: Bat Jorko]  
АвторD_C (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 19:20



Не е задължително да сменяш всеки път гум.маншони и т.н.Само ако са се напукали(скъсали) или износили!За това не се предлагат в комплект с амортисьорите,а отделно!



Тема айде...нови [re: Bat Jorko]  
Автор Tarambuka35OO (ентусиаст)
Публикувано12.07.05 00:18



...
малко хелп от 4тия етаж

http://www.record-france.fr/



Тема Re: Амортисьори Record - info?нови [re: Bat Jorko]  
Автор HStanev (новобранец)
Публикувано12.07.05 10:07



Здравей колега, аз съм с такива. Като изключим факта че вече се чува всяка дупка през която мина, са добри. Има един специфичен звук, "кльоп" като на разбита предница. Само дето мойта е здрава. Ако това не те притеснява вземай ги. И да не забравиш да си вземеш една година гаранция. На мен ми я обещаха ама забравих да си я поискам.
Късмет!



Тема Кльоп?нови [re: HStanev]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано12.07.05 10:39



Аз точно заради този "кльоп" ще сменям сегашните ми амортисьори. Днес ще мина на шок-тестер, но вече знам какво ще покаже.

За колко време/километри ти се скапа "новия" амортисьор? Аз се надявам да ми издържат поне 20000 км или 2 години.



Тема Re: айде...нови [re: Tarambuka35OO]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано12.07.05 10:41



Както винаги - точната помощ на точния момент, от точното място!



Тема Re: Кльоп?нови [re: Bat Jorko]  
Автор HStanev (новобранец)
Публикувано12.07.05 10:49



Ами той още отначало си "кльоп"-каше. Още като я взех от майстора. Стария се разби в една бабуна защото минах като танк отгоре и. Новия филтрира неравностите добре, просто го прави шумно. Ако знаех нямаше да сложа такива, но какво да се прави!



Тема Да ти предложа нещо?нови [re: HStanev]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано12.07.05 11:51



Гледам си то Варна. Ако имаш възможност отиди до това място:

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=c61fc6d8cf0c6595d11a3dfca8fac358&linkkey=e3ffabe36171477e1d0166298c592839

Това е сервиз на Д&Н (www.dn-bg.com). Надявам се и във Варна теста за амотрисьори да е безплатен. Направи един тест и сподели какъв е резултата.

Както казах, аз ще сменям заради "кльоп-а". Ако НОВ амортисьор прави "кльоп", то май излиза, че проблема не е в амортисьора!!

След малко отивам на стенда, ще кажа какво ще открият.



Тема Re: Да ти предложа нещо?нови [re: Bat Jorko]  
Авторkeith (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 12:57



Здрасти Бат Жоре :)))) преди малко пове4е от два месеца си смених амортисьорите точно заради едно такова "кльопане" което с течение на времето се усили доста и амортисьора (десния) започна да не може да се справя с задачата си. След консултация с колеги и ходене по сервизите, аз се спрях на "MONROE", с 2 години гаранция. На мен ми трябва мека возия и затова се спрях на маслени, иначе можеш да вжземеш и гаозо - маслени, но според мен не си заслужава да подскачаш като пуканка в и без това доста друсащия кадетт. Засега съм адски доволен от покупката, все едно карам дуга кола да не говоря, че ми изчезнаха и вибрациите на волана при 110 км/ч. По препоръка на колегата Rasho Praskata ходих в един сервиз в Орландовци и бях приятно изненадан от обслужването и работата на хората там. Толкова от мен много здраве ти пожелавам и още веднъж ти благодаря (ти си знаеш защо)



Тема Тест резултатинови [re: Bat Jorko]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано12.07.05 14:01



Много добри задни амортисьори и добри предни амортисьори.
"Клопането" май не е от тях. Търсенето продължава.

Още веднаж - евалата на D&N за безплатния тест!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.