Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 17.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Харесал съм си една АСТРА....нови  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано07.06.05 18:17



Opel Astra 1.4i
82 000 км, ноември 1996 г., цвят - син металик, климатик, 4 Врати, Airbag, Ел. Стъкла, Нов внос, Серво, Халогенни фарове, Центр. заключване, Плюш.
От авто къща е. На първо пазарене цената падна от 6500 на 6100 лв.

мисълта ми е следната... гледах че този мотор е 60 к.с. аз досега несъм имал кола под 82 к.с. В момента имам Вектра Б 1,8 16V и BMW 318i. те са по 115 к.с.
BMWто го кара предимно жена ми. Тази астра искам да си я карам най вече града пък Вектрата като пътувам извън града.
Тези Астри с 1.4i вървят ли? и тази цена от 6100 лв добре ли е? колата наистина е на 82 000 км и проблем не е имало и нема с нея.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от The Secret Lover на 07.06.05 18:19.</EM></FONT></P>

Редактирано от The Secret Lover на 07.06.05 18:20.



Тема Re: Харесал съм си една АСТРА....нови [re: The Secret Lover]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 18:27



mnogooooooo slab motor!!!!!!!!!



Тема Re: Харесал съм си една АСТРА....нови [re: The Secret Lover]  
АвторVVVV (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 18:35



Слаб мотор, пък и много пари ти искат.



Тема 1.4i 60 к.с. на Кадеттнови [re: The Secret Lover]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано07.06.05 19:28



Този двигател C14NZ 1.4 60 к.с. на Кадетт хечбег пасва отлично. Предполагам че на тегло Астрата и Кадетта са еднакви, така че няма проблеми със тези 60 к.с. Само със уговорката, че двигателя трябва да е в добро състояние. (Какъвто е моя .)

Дотук с добрите новини. Този двигател + климатик обаче хич не ги виждам. Колеги с климатици могат да споделят повече. Аз нямам.



Тема Re: Харесал съм си една АСТРА....нови [re: The Secret Lover]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано07.06.05 20:25



А моя кадет 1,4 моно по километраж е на 10 000. Наистина! Мога да ти пратя снимка!

И мога да ти го дам с АГУто за 3к




Тема Re: Харесал съм си една АСТРА....нови [re: imitev]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано08.06.05 00:51



kolega tvoia kadet vaobste ne me interesuva na kolko e. az moga da poznavam kolite s realni km. podvijni bombi nikoga niama da sloja v kolata si. i kola pod 3k e palen tashak za men.



Тема Re: Харесал съм си една АСТРА....нови [re: The Secret Lover]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 01:16



Колега наистина слаб мотор. Аз си купих една корса Б точно 1.4 моно 60 коня. Като съм сам в колата горе долу стават нещата, ама ако съм с народ а камо ли малко по тежък багаж да сложа мамоооооооо става много бавна, а за капак на всичко сложих и 14 цола и съвсем умраха нещата, иначе дава малко над 6 градско според баща ми а колата е на 110000 км.



Тема Re: Харесал съм си една АСТРА....нови [re: xekтop]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано08.06.05 09:02



Колега, ако си мераклия ти препоръчвам да направиш профилактика на главата, в твоя случай най-вече клапаните. Смяна на изпускателните и напасаване. Разликата преди и след е повече от осезателна!

Пробвай с бензин от Петрол.

Съгласен съм, че натоварена колата кляка, няма начин. Затова коментирах, че с климатик може и да не се получи добра комбинация.

Не съм съгласен, че от 13" на 14" има каквато и да е разлика във вървенето, и този разход 6/100 градско не е реален. Със юркане в най-добрия вариант на мене ми дава 8.5/100 (лятно). Без юркане - пак толкова.



Тема Re: Подвижна бомба?нови [re: The Secret Lover]  
АвторГoro (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 09:40



За подвижна бомба, газовата бутилка ли имаш предвид?
Я помисли има ли нещо по здраво в една кола от газовата бутилка?
Дебелината и формата и, предопределят отговора!
А кое е по слабо от бензиновия резервоар?
Може би фара.
Съжалявам, че когато ми предлагаха бутилка 20литра тип "буренце" поставена странично отказах, защото ми се стори че ако се ударя странично ще пострада бутилката.
Мислех си, че зад облегалките на задните седалки е най сигурното място.
Газстанции под път и над път, за какво ми беше 40 литра бутилка.
А след удар може да се гарантира че бутилката ще остане здрава.
Инциденти стават само при неправилно боравене и не спазване на елементарни правила!



Тема Re: Харесал съм си една АСТРА....нови [re: The Secret Lover]  
АвторHotBlg (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 09:54



:)))
Колега - виждал съм коли за по 5-6к. дето са два пълни та***а, та не се заяждай с народа тука, ако търсиш съвет, добре, ако не - бегай при бай ти Пеше да ти продаде кочинката и си карай ...
Нищо лично, просто когато вадиш мнение на най-големия специалист и когато ние после четем и ставаш доволно смешен!
:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.