Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 25.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Vectra B 2.0 16V  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 18:17



Zdraveite na vsi4ki fenove na Opel! Skoro si zakupih Opel Vectra B 2.0 16V ot 1997 godina i sum mnogo dovolen!Imam edin vupros: Kasetofona e originalnia i bih iskal da sloja CD changer,tui kato kasetofona niama Cd,a ne iskam da go smeniam!Bihte li mi kazali kakvi modeli stavat za tozi model Vectra i kakvi sa im cenite? Volana e multifuntionalen. Blagodaria Vi predvaritelno, kolegi!!!



Тема Re: Vectra B 2.0 16Vнови [re: anonimen]  
Автор Tarambuka35OO (ентусиаст)
Публикувано27.05.05 18:53



кой е оригиналния касетофон, то има няколко модела :)
CAR-400 ?
--
така или иначе, по лесно/евтино ще ти е според мен да го смениш.



Тема Re: Vectra B 2.0 16Vнови [re: Tarambuka35OO]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 19:11



Ami da,tova mi e originalnia kasetofon. Obache ako go smenia, mi kazaha, che niama da se izpisvat na bord kompiutra imenata na radio stanciite i niamalo da se upravliava ot volana radioto. Viarno li e tova?
Blagodaria Vi.



Тема Re: Vectra B 2.0 16Vнови [re: anonimen]  
Автор astra_maniac (член)
Публикувано27.05.05 20:44



По принцип е вярно...поразгледай малко старите теми, има доста интересни и полезни неща по темата!



Тема Re: Vectra B 2.0 16Vнови [re: astra_maniac]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 21:19



Mi razgledah temite i stignah do izvoda, che smianata e dosta skupa, osobeno ako iskam da se sinhronizira s displeia na bord kompiutura. Men me interesuvashe dali niama da e po-dobre ako si nameria niakoi po-obiknoven CD changer, za okolo 150-200lv i da si go vurja kum kasetofona???
Blagodaria Vi za otgovorite, kolegi.



Тема Re: Vectra B 2.0 16Vнови [re: anonimen]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 21:55



Pi4ove, kakvo stava, niama li niakoi deto da se otzove na pomosht i da kaje koe e nai-pravilnoto reshenie v tozi slu4ai???



Тема Re: Vectra B 2.0 16Vнови [re: anonimen]  
Автор vkanev (406 1.8 16V)
Публикувано28.05.05 10:03



За kenwood (предполагам и за другите добри марки) има разни преходници, чрез които се вързва CD-то с волана и дисплейа. Разпитай из магазините за кар-аудио.



Тема Re: Vectra B 2.0 16Vнови [re: anonimen]  
АвторVecra_fan (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 10:20



Здравей пич,
твоя проблем има две страни (така го разбирам аз ;) )

1. Искаш да ползваш мултифункционалния волан, дисплея и радиото, като си добавиш CD Changer. Не видях никъде в нета адаптер и конкретен модел чейнджър за CAR 400, което не означава че няма. Най-добре питай в оригинален сервиз на OPEL и като ти кажат става ли, кой е модела и цената си го провери в нета и в магазините за Car Audio.Според мен ще е доста скъпо. Ама пък кеф цена няма.
Има и друг вариант - чейнджър с отделно управление и излъчващ в FM обхвата.Само че така няма да го упрвляваш от волана ( освен усилването) и няма да ти изписва на дисплея песните.
2. Подменяш Philips CAR 400 ( 4x 20W) на 8 години,със CD Player на Pioneer, Sony или Kenwood (4 X 50 W MOSFET + МР3) за 250 -300 лв с монтажа и си гледаш неговия дисплей.Естествено забравяш и за волана.Само дето звука ще ти е по хубав.
Поздрави.



Тема Re: Vectra B 2.0 16Vнови [re: Vecra_fan]  
Авторtarambuka (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 10:47



CAR-400 не поддържа управление на CD-changer

за Pioneer, Kenwood, Blaupunkt, a може би и дриги има преходници за работа
на кормилното дистанционно.
За Kw има и за дисплея, но е скъп.



Тема Re: Vectra B 2.0 16Vнови [re: tarambuka]  
АвторVectra_fan (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 12:02



http://www.kenwood-electronics.de/technik_opel.htm




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.