Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 30.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Питане за пълнеж на клима :)нови  
Автор Tarambuka35OO (ентусиаст)
Публикувано25.05.05 16:10



тъй като моята клима нещо май и е време за допълване, кажете някой и друг сервиз из Софийското поле, дето да не дерат кожи и да разбират :)
Също и колко горе-долу би ми струвало ?

- за Импас56 знам



Тема Re: Питане за пълнеж на клима :)нови [re: Tarambuka35OO]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 16:51



Alkom - ama tam derat kozhi.
Vektor - v druzhba se namira no niamam ideia kakva e tsenata. Inache si kupiha mashina za prezarezhdane na klimatitsi minalata godina.



Тема Re: Питане за пълнеж на клима :)нови [re: Tarambuka35OO]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 19:53



Колега, ако ти е само за допълване си хвани някой хладилен техник - по-малко се надуват и по-евтино взимат. Иначе за автоклиматици - Айсберг в младост 2, едни доста добри според мен момчета в Младост 1( като тръгнеш от Деницата към Дървеница след около 500 метра в дясно ще видиш голяма табела), те също имат машина за пълнене. Хубавото при машините е че ти отчита точно колко фреон ти е досипан и на база на това си го плащаш, иначе другите ти взимат едно към гьоторе. Ако ти е нещо за ремонт тези са които ти ги препоръчвам, но ако проблема ти е в маркучи и накрайници - сменяй си ги сам че жив ще те одерат където и да идеш. (Ако имаш такъв проблем пиши ще те науча от къде се взимат и как се правят). А сетих се за още един сервиз за авто климатици - на Козлодуй близо до гарата - пак се ориентираш по табелите, защото е на гърба на един дълъг блок, но от тях не съм очарован въпреки, че ти лепят стикер за 1 год. гаранция.Моя на Омегата там го направиха така, че духаше около 1 градус над външната температура. Ако имаш други въпроси - пиши доста съм препатил с тези климатици и затова сега карам кола без климатик. УСПЕХ!



Тема Забравих:допълването е 10-40лвнови [re: Tarambuka35OO]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 19:55



В зависимост от "майстора" и количеството фреон.



Тема Re: Питане за пълнеж на клима :)нови [re: Tarambuka35OO]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано25.05.05 20:16



виж във форума на ситроен - там са похвалили едни майстори . преди бяха в студентски град , а сега са вече в Люлин. до автокъщата, дето горяха едни коли.
Аз също съм бил при тях и съм много доволен. Не дерат кожи, а си работят на прилични цени и то качествено.
Ако не са дали там телефона им, пиши ми на лична и ще ти го дам.

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Re: Питане за пълнеж на клима :)нови [re: BlondNigger]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 22:43



Ако са тези дето бяха на пункта за изкупуване на гъби баща и син (забравих фирмата) не ми ги хвали - работят добре само с устата. Там ми искаха по 50 лв за накрайник. Луди хора.



Тема Re: Питане за пълнеж на клима :)нови [re: Rosen]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано26.05.05 08:56



аз много ги обичам хора като теб, дето карат кола без климатик... щото им е скъпо. Или си купуват кола с климатик, а после не го поддържат , щото не им било важно. всяка екстра си има цена и за да я имаш - трябва да я поддържаш.
А за цените - аз не знам някой да работи даром, без да му се плаща или да му се плащат само частите.Възможно е ако ти е баща или брат. Нямам нищо против да ме пратиш при твои роднини, за да ми направят такава услуга, ама не вярвам да го направиш.
Да - може да отиде при хладилен техник и ще му напълни фреона, ама после като отиде на ремонт на компресор или нещо друго, че му се е пресекло маслото? - тебе ли да те търси , за да му връщаш парите за некачественото пълнене? Че има и такива случаи
Човека те пита къде да отиде да му свършат работа. Ти си казваш твоето мнение, а аз - моето. Там съм бил винаги доволен от обслужването! А ти ако нещо си се правил на кисел гъзар... може и да са те пуснали по допирателната , макар че не го вярвам . Просто ми приличаш на мрънкало. Дано греша!!!
С най-добри чуства!!!

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Re: Питане за пълнеж на клима :)нови [re: Rosen]  
Автор SUMlSTA (Пич от класа)
Публикувано26.05.05 09:42



За какъв накрайник ти поизкаха 50 лева ако не е тайна ?



Тема Re: Питане за пълнеж на клима :)нови [re: Tarambuka35OO]  
Автор ela izgrey (undercover)
Публикувано26.05.05 11:11



Движиш се по околовръстното от Бояна към Студентски град. След светофара на Симеоново, продължаваш по околовръстното още 100 метра и виждаш една табела от дясно на която пише " Улица 3" или 103 абе нещо такова.
Там има черен път , завиваш по него и във втората къща има един пич, който прави климатици . Понякога слага и табела на околовръстното, но ако няма ще гледаш както ти казах от дясно за ул. 3 или 103
Работи бързо, евтино и качествено...Лично съм го проверил и останах адски доволен.

Другия , който е в другата част на София, се казва Москов и е бивш кадър на Импас 56 /впрочем беше най-добрият там преди 10 години /
Та той се намира по пъта за Горна Баня преди бензиностанцията на Лукойл, от дясно. Там обаче е по-скъпо и се чака.
Успех и пиши



Тема готов съм... отчасти...нови [re: ela izgrey]  
Автор Tarambuka35OO (ентусиаст)
Публикувано26.05.05 14:02



ходих при майстора на Околовръстното, щото и от другаде чух за него;
Улицата е '53' :)
-
напълни ме срещу 50лв и сега е студ и мраз.
Само дето установи, че не ми работи някакъв датчик за оборотите на вентилатора (на радиатора), който ги превключва според налягането в климатика.
Демек, ако се загрее много, налягането се вдига, и датчика трябва да вдигне оборотите. Което при мен не става.
-
Датчика се сменя лесно, ама някой ако знае да каже колко пари е, че май е над 100лв ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.