Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 16.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема струва ли си BRC na C18NZ  
АвторЙopдaнoв (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 13:21



Струва ли си да сложа на Опел Вектра C18NZ газова уредба BRC. Според газаджията няма смисъл от емулатор на ламбда сонда и от авт. ключ. Бутилката е 40 л. Искат ми 400 кинта за това. Ще се радвам да споделите мнения. Аз съм чел доста за емулатора по форумите и май има смисъл да се сложи, но все пак добре е някой който кара такъв двигател на газ да си каже впечатленията.



Тема Re: струва ли си BRC na C18NZнови [re: Йopдaнoв]  
Авторdankatar (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 13:33



kak ti se struva- 7/ 100 km izvyngradsko, 90000 ne sym smenql membrani, 180 km max skorost, ti re6ava6 uspeh az sym predovolen



Тема Re: струва ли си BRC na C18NZнови [re: dankatar]  
АвторЙopдaнoв (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 13:48



Аз съм решил и ще сложа газ (след много колебания в интерес на истината), но ме интересува, наистина няма ли да имам проблеми без емулатор на ламбда контрола. Според газаджията "ЕДИНСТВЕНИЯТ недостатък ще е е 1 светеща лампа на таблото". Мен това ме вълнува, да не би просто да ми предлага най-тънкия вариант, за да се зарибя :).



Тема Re: струва ли си BRC na C18NZнови [re: Йopдaнoв]  
АвторBush (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 14:10



Слагай задължително емулатор. Иначе ще ти се трупат грешки в ЕКУ-то. Ще свети постоянно лампата на Check engin. Няма смисъл да пестиш 50лв.



Тема Re: струва ли си BRC na C18NZнови [re: Bush]  
Авторdankatar (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 14:37



Karam ve4e 1 godina na gaz Vectra 1.8i, i mi sveti jyltata lampa dosega nqmam nito edna gre6ka !!!!!!! Ako pita6 men sys sy6tiq motor sym i vyrvi perfekto na gaz



Тема Re: струва ли си BRC na C18NZнови [re: dankatar]  
Автор Tarambuka35OO (ентусиаст)
Публикувано26.05.05 15:51



е как свети, пък нямаш грешка...
Енигма некаква



Тема Re: струва ли си BRC na C18NZнови [re: Йopдaнoв]  
Авторmihail (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 16:19



moje i bez emulator. ako po4ne da ti pravi seriozni problemi togava si sloji , no tova moje da ne ti se slu4i , na kysmet e.
V Pleven gi slagame za po 300 lv Lovato. ako ima6 pyt na sam..
psychotronic@abv.bg



Тема Re: струва ли си BRC na C18NZнови [re: mihail]  
АвторЙopдaнoв (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 16:51



10х но живея във Варна, ще трябва да плащам по тукашни цени, няма как.



Тема Re: струва ли си BRC na C18NZнови [re: Йopдaнoв]  
Автор 1.8 Astra (непознат )
Публикувано26.05.05 18:40



Карам Астра с двигател C18NZ .Сложих BRC преди 1.5 г. за 320 лв.Емулатор нямам,но лампата не свети постоянно,а само от време на време.Дава грешки в паметта:обогатена смес,обеднена смес.Иначе да чукам на дърво досега проблеми нямам.Хубаво е като сложиш газовата да махнеш маркуча преди въздушния филтър.



Тема Re: струва ли си BRC na C18NZнови [re: 1.8 Astra]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 19:20



Имам Астра 1.8 i nz и BRC с емулатор. Какво ли не правих, трупа и трупа грешки след каране на газ. За да върви безпроблемно на бензин след газ, свалям и поставям клемата на акомулатора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.