Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 07.07.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Za6to ne varvi vectra 1.6i?нови  
Автор go_g6 (непознат )
Публикувано19.04.05 20:50



nqma mo6tnost sqka6 i nqma uskorenie.Smenql sam sve6ti kabeli nqma problemi s komputera, kompresiqta e 13ata, utre 6te menq i goriven filtar pro4istil sam duzata i gorivnata pompa i ako utre ne se otpu6i edinstvenoto koeto se se6tam e da mahna i katalizatora. problema e na 1-va digam edva 40, 2-ra edva 70, 3-ta 100, i taka na tatak no sled dulgo natiskane diga 160km na 5-ta i gi krepi na raven pat? kakvo da pravq ili tolkova moje toq dvigatel vectrata e 91g motora e na 48 000 km?



Тема Re: Za6to ne varvi vectra 1.6i?нови [re: go_g6]  
Автор Бaтe Beco (Vectra 2.0i CD)
Публикувано19.04.05 21:50



Абе малко повече може. Но не много! Специално максималната му скорост е към 175км/ч. Катализаторът може да е причината, ако се е задръстил. Продължавай с него!
П.С. Къде ги тез двигатели 91-ва на 48 000км ? Искам и аз един такъв!

Всичко е въпрос на гледна точка!


Тема Re: Za6to ne varvi vectra 1.6i?нови [re: Бaтe Beco]  
Автор ognqn (непознат )
Публикувано19.04.05 23:54



Аз имам същия проблем и ходих на елкон.Там ми казаха че имам прескочил зъб на андренажния ремък назад.Двигателя е същия но съм с астра.Съвета мим е и ти да отидеш преди да си пипнеш катализатора.
Успех!



Тема Re: Za6to ne varvi vectra 1.6i?нови [re: ognqn]  
АвторC14SE (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 02:14



И аз предлагам да не махаш катализатора.Вектрата нов внос ли е?Между другото тя е 75 коня майче, неочаквай много от нея.На 1-ва според мен ти е ДОСТАТЪЧНО да вдигнеш 40 то накъде повече.На втора към 80 а може и почти 90.Трета към 125/135 и така...

Все пак успех и като я оправиш пиши ;)



Тема Re: Za6to ne varvi vectra 1.6i?нови [re: ognqn]  
Авторgo_g6 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 08:26



Абе не сам проверявал дали не е прескочи ремака но ще проверя, преди да махна катализатора.



Тема Re: Za6to ne varvi vectra 1.6i?нови [re: go_g6]  
Авторgo_g6 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 09:02



А да не е от компютъра да е зареден с такава програма щото разхода на гориво е около 5л. на извънградско. Каде да прочета за чип-тунинг? И какво подяволите значат тия означения ГЛ (е моя), ЛС,ГЛС,ЦЛ и други такива? Какъв размер гуми да му сложа на оригиналните джанти? насочил съм се към 185/60/14 ?



Тема Re: Za6to ne varvi vectra 1.6i?нови [re: go_g6]  
Автор pafkata3O (Карам всичко)
Публикувано20.04.05 09:19



kolega na 1 va - 60 - izkliuchwa ot skorost
2 ra - 90 izkliuchwa ot skorost
3 ta do kum 140
4ta i peta wse edno i suchto nqkade kum 160 -190 km .
wij si naistina remyka.

na izwyngradsko sys 100-120 gori kym 5,5 l.



Тема Re: Za6to ne varvi vectra 1.6i?нови [re: go_g6]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано20.04.05 09:53



GL е най-базовата версия, т.е. с най-малко екстри. Гуми най-добре слагай препоръчаните от опел, предполагам 175/65/14, ама и 185 бива. За невървенето - първо виж ремъка, ако не е той, може да е запушено задното гърне или катализатора. Сигур има и много други причини, ама започни с тия.



Тема Re: Za6to ne varvi vectra 1.6i?нови [re: Любитeл]  
АвторSaho (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 10:01



А, как се проверява дали е запушено гърне?

Като отидеш на майстор и той обикновенно ти казва че не може и иска да го сменяте направо.



Тема Re: Za6to ne varvi vectra 1.6i?нови [re: Saho]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано20.04.05 10:15



Чесно казано: незнам. Аз го останових след смяна, колата направо литна. Предполагам че ако го свалиш и побръмчиш из квартала, би усетил сериозна разлика ако е запушено...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.