Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 26.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ogledala astra  
Авторastra (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 07:55



В петък ми откраднаха страничните огледала на астрата 92 г. модел GLS и то на центъра на София/мамка им крадлива,наркоманска/, сега трябва да купувам други, защото без странични карам трудно особенно в задръстванията не се вижда нищо. Виждал съм по-нови астри мисля 94 беше тазикоято гледах, имат огледала с мека връзка между врата и огледалото, сиреч търся нещо което да не лесно за крадене. Мога ли да монтирам такива странични огледала на моята астра или тези огледала са възможни за монтаж само на по-новите астри. Ако някой знае колко може да струват нека да пише.



Тема Re: Ogledala astraнови [re: astra]  
Авторi drove all night (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 14:22



И аз имам такава Астра но засега не съм пострадвал.Доколкото знам като ги откраднат от Астрите могат да си ги заврат отзад защото не са като на вектрите.Явно някое келешче се е объркало .Но за нашият модел не съм сигурет в думите си но за по новите с Астри след 1994 с новете огледала съм сигурен ,че наистина ако ги откраднат ще си ги заврат само отзад!!! Аз лично мисля ,че можеш да си сложиш и от по новите огледала и те съветвам да си сложиш такива защотот няма да ги пипат изобщо!Ще съм ти благодарен ако после споделиш тук в клуба какво си направил и за колко пари!



Тема на астра 1994 наистина не ги пипатнови [re: astra]  
Авторицo (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 20:40



Дано не дърпам дявола за опашката ама на мойта астра 1994 съм я оставял паркирана на много тясна улица в София знаете как е, после след 2 дена съм намирал огледалото чукнато от друга кола с нейното огледало и паднало на асфалта така си се търкаля и никой не го е взел. Взех го аз, нищо му нямаше и си го сложих. А на същото място на комшията вектрата, на огледалата планки с по 6 нита от двете страни е сложил, с поялник е "инкрустирал" номерата на неговата кола, и пак веднъж в месеца изревава някоя сутрин. Добре че, поне разправя досега от БУЛИНС не са го върнали и все му ги плащат.
Както и да е и аз изревах една сутрин де. Счупили ми стъклото на шофьорската врата и ми тафили кастофона. Той кастофона беше една бракма оригинален с опела Блаупункт. 11 годишен вече. Той влачеше, радио само в София можеше да хване, остърган, едната врътка му я нямаше. По него един светодиод нямаше, тя индикацията е отгоре на термометъра нали знаете. Аз за тоя кастофон и 10 лева не бих дал, то му се виждаше отвънка що за стока е. Ама на, наистина са някви наркоманчета с размътен поглед явно. Та за тоя кастофон за няма и 10 лева ми счупиха стъкло за 36. Хубу поне че БУЛИНСа ми го платиха.



Тема Re: на астра 1994 наистина не ги пипатнови [re: ицo]  
Автор lazo (ъндърстендър)
Публикувано21.03.05 12:11



Съчувствия - това са наркомани 100%, иначе не знам кой ще си помисли че изобщо може да продаде такъв Блаупункт
Между другото моят така си седи, и е в eкстра състояние, ако искаш да си имаш пак такъв кажи - ще се разберем за 15 - 20 лева



Тема Re: Ogledala astraнови [re: astra]  
Авторastra (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 18:47



Cenata na nowi ot intercar 40 lv na par4e za tezi ogledala deto sa na po-novite astri za 94 g.



Тема Re: на астра 1994 наистина не ги пипатнови [re: lazo]  
Авторastra (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 20:40



Lazo ia kaji toia Blaupunkt ima li rds i raboti li mu kasetofona, 4e i moia go otykradnaha a ne mi se kupuwa nesto iskam da mi pookazwa na ciferblata info, a wsi4kite novite ot magazinite ne go prawiat.



Тема Re: Ogledala astraнови [re: astra]  
Авторkocтa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 11:43



мога да ти казя само информативно 4е колкото лесно се слагат на астрата огледалата толкова лесно се и свалят.По добре си ги хвани с болтове 4е тоя дето иска да ти ги краде да ги с4упи и да не му варщат работа.на мен ми ги оъградбаха и двете ама Орел плати :))



Тема Re: Ogledala astraнови [re: kocтa]  
Авторg-man (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 14:15



Колеги,
Онзи ден счупих стъклото на дясното огледало на астрата (1.4 16V 96 г.), но нямам много време да ходя да се обяснявам със застрахователите, та искам да питам, някой дали знае къде в София мога да намеря само стъкло за огледалата и колко струва горе-долу?
Благодаря



Тема Re: на астра 1994 наистина не ги пипатнови [re: astra]  
Автор lazo (ъндърстендър)
Публикувано23.03.05 10:39



Значи колега това си е стандартния Блаупунк, който слагат на Астрите, и информацията се показва на дисплея, самият касетофон няма дисплей.
Всичко му работи, аз касетки никога не съм ползвал, един месец бях с него преди да си купя нов. Иначе му имам дори кода за разкодиране - предишният собсвеник го пазеше.



Тема къде е това интеркарнови [re: g-man]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 15:17



Дай някакви телефони на тея от интеркар да хода да си взема едни огледала, че карам с две от Лада 7-мица, ама не става така тая работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.