Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 29.05.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо изтрихте готината тема ?  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 22:51



Преди няколко дена някаква мацка пусне една майтапчийска тема...и верно, че ние веднага я зачекнахме....ама пък да я трият заради 2-3 по солени думички....В другите форуми има къде, къде по-по-по .....????!!!!



Тема Re: Защо изтрихте готината тема ?нови [re: Ицo]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано18.03.05 07:55



Мацка а ?

Сам питаш и сам си отговаряш в продължение на 4-5 постинга ??? Коляновия вал тва онова ???

Абе интересна тема отсекъде! Да имаше поне някой друг да напише нещо вътре, а то само ти!

Шизофренийка нещо ??? Раздвояване на личността да нямаш ??? Или не си порастнал още ???

В другите форуми може да има по-по-по, но тук не е така. Имай го предвид.

И не сме я трили дружно - аз сам я изтрих.




Тема Re: Защо изтрихте готината тема ?нови [re: imitev]  
АвторSimo (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 22:38



Bravo geroi si !



Тема Re: Защо изтрихте готината тема ?нови [re: Simo]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано19.03.05 10:13



А ти Ицо ли си Симо ли си не те знам наистина върви да се прегледаш... първоначалната ми диагноза е раздвояване на личността...

Малкото жълто M до ника ми означава че мога да виждам кой кой е в клуба...






Тема Re: Защо изтрихте готината тема ?нови [re: imitev]  
Авторc14nz (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 10:51



....пък ако продължава да досажда, сложи го на режим "само четене".



Тема Re: Защо изтрихте готината тема ?нови [re: c14nz]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано19.03.05 13:10



Все интелигентни хора бродят из интернет. Не обичам методи с насилствено убеждение...




Тема Re: Защо изтрихте готината тема ?нови [re: imitev]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 21:21



Митев, прав си.....Разбрах какво е станало, ясно, че виждаш, но нали не забравяш, че от тук не влизат 1-2, или 3-ма ? Всички ли да страдаме ?
Айде извинявай от името на "колегите" !



Тема Re: Защо изтрихте готината тема ?нови [re: Hиkи]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано20.03.05 09:02



Как пък се събрахте всички защитници все от един доставчик да влизате

Че и в предната тема всички пишещи се изредиха да влизат през 5 мин от едно и също място

Развесели ме

То това не е раздвояване, ами си е направо разпеторяване! Ти направо заслужаваш да ти се говори в множествено число...

Това е последния ми пост по тази тема!




Тема Re: Защо изтрихте готината тема ?нови [re: imitev]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 20:26



Абе аверче, не само, че от един доставчик, ами и от един компютър влизаме много хора....



Тема Re: Защо изтрихте готината тема ?нови [re: Hиkи]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано20.03.05 23:47



Аверчета, които влизате от един компютър - не ви знам един ли сте с раздвояване, 15 нормални ли сте - единствената причина която ме спира да банн-а адреса ВИ е че това ще ми е първия бан за 3 г. модериране...

Нямам нищо против да пишете 50 човека от един компютър, но не спамете във форума. Не забравяйте че модератора е волнонаемен и не е длъжен на никого.

Въобще не ме вълнува дали 50 човека ще пишете от един компютър или ще си направите мрежа от 50 компютъра през рутер - ако имате да казвате нещо помежду си - не е ли много по добре да си купите водка, безалкохолно, цигарки, тревица и да се наприказвате колкото си искате, напийте се и се напушете на воля...

Триенето и четенето на съобщенията ми отнема доста време и ако го правя то е от любов към марката и спорта.

Надявам се да ме разбереТЕ правилно!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.