Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 23.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема сервиз ?нови  
Автор шeф нa Coди Дeвня (full optional)
Публикувано23.02.05 10:49



начи ква е цялата простотия .. гаджето ми си купи с целия си акъл (който не е чак толко много, даже хич) Опел Тигра .. колата е читава, запазена отвън, отвътре, моторчето пее .. абе за жена колата е направо супер

дотук добре, обаче всичката пластмаса в купето и по сглобката тропа, трака, вибрира .. чак като се воза по паветата имам чувството че всеки момент ще се разглоби и само волана ще ми остане в ръцете .. гледах тапицериите на вратите, таблото, багажника всичко си изглежда стегнато

дайте някъв майстор дето ще се хване да го постегне малко опелчето да не трака толко или поне да види кво толко тропа, че повечето дето питах хич не искат и да чуят


XM TurboCT .. where comfort meets power

Тема Re: сервиз ?нови [re: шeф нa Coди Дeвня]  
Автор Stevek ()
Публикувано23.02.05 17:43



То си е работа сам човек да я свърши ...

Това не е характерно за опел явно са били сваляни и потрошени по някаква причина ... обикновено тия бели ги правят некадърни монтажисти на аларми но може да са и бояджии ...



Тема Re: сервиз ?нови [re: Stevek]  
Автор шeф нa Coди Дeвня (full optional)
Публикувано25.02.05 11:11



аре стия бе, ти ме уби на място с това изказване, а кое е характерно за опел - ръждата ?

всички опели тракат, дрънкат, вибрират, тропат .. те затова им са такива цените .. некачествени материали + некачествена сглобка = ниска цена .. това е .. тоест опел а не кола ..

не ми е идеята да спорим за "качеството" на опел .. идеята е да ми кажете сервиз който се навива да прави такива услуги .. или просто вие всички си ги карате без да обръщате внимание на звуците произвеждани от купето ..

между другото колата не личи да има удар, няма кит, нито гадна нова боя, вратите не изглеждат разглабяни .. просто е опел на 10 години ..




XM TurboCT .. where comfort meets power

Тема Re: сервиз ?нови [re: шeф нa Coди Дeвня]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано25.02.05 11:25



Ами да я продава веднага и да си взема, като всеки правоверен един АХ и пей сърце. Нал си шев - подари и ве.

На такова изказване - такъв отговор



Тема Re: сервиз ?нови [re: шeф нa Coди Дeвня]  
Автор Stevek ()
Публикувано25.02.05 12:21



Ми да те повозя, ако кора или друго тропне, аз черпя, ако ли не ти черпиш клуба !!!

За цената - японските и корейските са по-евтини (не забравяйте митата), но не са по-некачествени.
Всичко сглобявано в зап.европа страда от некачествена сглобка, всичко!
А материалите в Опел въобще не са евтини, това че ръждясва не идва от евтиния, просто са правили антикорозионна защита на водна основа по екологични причини и резултата не е така устойчив или поне някога не е бил. Ние като караме тук коли след като те вече се водят боклук и си правим безумни изводи.

А между другото ако се направи някаква статистика, едни от най старите коли карани по нашите пътища след руските са Опел, явно времето оценява качествата им по-високо.

Запретвай ръкави и решавай дребните проблемчета, ако имаш излишни пари вместо да ги даваш по сервизи (там няма да ти свършат работа) виж първото изречение.



Тема Re: сервиз ?нови [re: Stevek]  
Автор шeф нa Coди Дeвня (full optional)
Публикувано25.02.05 15:26



споко .. не се връзвайте толко .. не искам да спорим на тема марка тъй като всеки си има любима явно ..

дайте телефонче на някой дето може да я постегне малко тая тигра и после ще черпим .. черпенето е най-лесно ..


XM TurboCT .. where comfort meets power

Тема Re: сервиз ? [re: шeф нa Coди Дeвня]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 16:41



MIRO 0898 202 909



Тема Re: сервиз ?нови [re: Stevek]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 17:45



На моята купето си трака... и то щото някой точно е слагал аларма и е резал отпред таблото на парчета, за да сложи колонки.
Майката им пропаднала на всички нещастни тенекеджии и производните им...



Тема Re: туй няма оправиянови [re: tokata]  
Автортиrpa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 00:01



Аз съм с тигра много готска малко ми хар4и добре върви и е ве4е не 180000 перфектна да 4укна на дърво грам ражда няма, нооооооооооооооооо това тракане в купето си го има и няма оправия. Според мен проблема е тъй като това е корса и същата ламарина е, трака щото вратата е по-далга и не са изчислили вибрациите и здравината на сглобката на ламарината при тая дължина на вратата. Ако тиграта е след 98 мисля, 4е са пооправили вибрациите във вратите най-ве4е. ХАхахаха, а като затварям вратата яко на кухо дран4и



Тема ?нови [re: шeф нa Coди Дeвня]  
АвторD_C (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 18:47



ako naistina ima takuv problem s vratite,horata sa izmislili uplutneniq,koito za sujalenie s vremeto omekvat(nqma kak!)!probvaite s tqh!
v kraen slu4ai ako e za komfort-a smenete amortisiorite s meki (gazovi naprimer),taka kupeto 6te se trese po-malko(te 6te poemat golqma 4ast ot vibraciite).Imaite predvid,4e ima oticatelen moment s mekoto oka4vane,4e po-lesno se razbivat po na6te "puti6ta"!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.