Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 29.05.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хора... кажете ми закакво е тази лампа на таблото?нови [re: The Secret Lover ®]  
Авторj (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 18:30



cfffghhj



Тема Re: Хора... кажете ми закакво е тази лампа на таблнови [re: qwe222]  
Автор obelix (дуракоустойчив)
Публикувано28.01.05 10:17



Точно така ;)

Истина! Справедливост! Свобода!
И твърдо сварено яйце!


Тема Re: Хора... кажете ми закакво е тази лампа на таблнови [re: Бaтe Beco]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано28.01.05 11:13



и на моята свети само(Р), защото нямам датчик за измерване на нивото на спир.течност(!).Иначе ако го има този датчик при опъната ръчна трябва да светят и двете.

Редактирано от boxer на 28.01.05 11:16.



Тема Re: Хора... кажете ми закакво е тази лампа на таблото?нови [re: j]  
АвторBEG (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 12:02



Brei,...sigurno sym se obarkal....da zema da pogledna......



Тема Re: Хора... кажете ми закакво е тази лампа на таблнови [re: boxer]  
Автор obelix (дуракоустойчив)
Публикувано28.01.05 12:24



Че защо да светят и двете?! Това, че си вдигнал ръчната спирачка няма нищо общо с нивото на спирачна течност. Поне при мен когато е дръпната ръчната си свети само тя (Р)

Истина! Справедливост! Свобода!
И твърдо сварено яйце!


Тема Re: Хора... кажете ми закакво е тази лампа на таблото?нови [re: The Secret Lover ®]  
АвторBEG (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 22:05



Ami kolegi na mene v rykovodstvoto mi pi6e 4e ako mi svetne taq lampa, zna4i:
1. Iznosni predni nakladki
2. Namaleno nivo na spira4nata te4nost



Тема Re: Хора... кажете ми закакво е тази лампа на таблото?нови [re: The Secret Lover ®]  
Авторtoti (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 13:35



Приятел слушай сега.Аз имах Проблем с мойта Omega 2.0 16v 1996gd. в началото си мислех 4е е от бензина/калпав-с добавки на А-92/но проблема беше съвсем друг.Ходих на "елкона"качи я на компа и се установи 4е:имам за смяна "Дат4ик за положението на разпределителния вал s/n GM:90458252 който се намира над зъбните колела които задвижват ангренажния ремък.Проблема ми беше такъв 4е:На моменти ми се губеха оборотите,гаснеше ми на празен ход,губех мощност,имах такова 4увство 4е колата работеше на моменти на 3 цилиндъра.След смяната му карам ве4е 2-ри месец проблеми с лампата съм нямял.Ако искаш първо си я прекарай през "елкон"и тогава си купувай дат4ика-да не те подведа,защото никък не е евтин.На места можеш да го намериш за 120лв. на други го продават за 190-220 със кабела.УСПЕХ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.