Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 22.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема Тръбичка за спирачки Вектранови  
Автор Faema (нова)
Публикувано29.11.04 15:45



Спукана ми е дясната тръбичка към спирачния агрегат на Вектра C18NZ '94. Кажете от къде мога да си намеря нова или втора употреба. Благодаря Ви.



Тема Re: Тръбичка за спирачки Вектранови [re: Faema]  
Автор astra_maniac (минаващ)
Публикувано29.11.04 15:57



I az imah tozi problem samo 4e kolata e Astra!
Ta takiva marky4eta/te sa si metalni ili ne6to podobno/ se prodavat na za 8lv 1m. i sa bez nakrainici..a te se montirat samo v oficialnite predstaviteli na Opel i struva maika si i ba6ta si!!
Zatova az si kupih za 5 leva ot edna morga i si re6ih problema!!

Uspeh



Тема Re: Тръбичка за спирачки Вектранови [re: Faema]  
Авторbenjix (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 22:59



Доста актуално.Аз днес сменях спирачните маркучи на Racer-a и докато отвивах трабичката от маркучето тя се спука точно където е накрайника.В магазин Олимпия на Колзудий имат специална машинка за слагане на накраиници на трабичките и ми опражиха старата.Незнам дали имат нови трабички ако твоята е спуката гугаде или е изгнила.Ако е така на доста места правят просто им занасяш старата за мостра и за половин час ти правая нова за около 10-15 лв.Занчи за София знам, че го правят на 3 места:От Раковска завивиаш по Козлудиа и след 20 метра има едно жълто магазинче пише гумички за спирачки,спирачни маркучи и т.н.;Другото е от Ботев свиваш по Симеон и в една от пряките отдясно също правят но не се сещам коя точно беще разпитаи и ще ти кажат и третото е от Опълченска свиваш но Симеон посока Димитар Петков и на петата пряка в ляво или дясно не помня точно суща правят трабички.А смяната може да си я направиш и ти не е никак сложна камо ли пък да ходиш в фирмен сервиз.Това е от мен дано сам ти бил полезен.



Тема Re: Тръбичка за спирачки Вектра [re: benjix]  
Автор Pagerist (жаден)
Публикувано01.12.04 13:37



Ednoto miasto e ul. Ovche pole, priaka na Simeon predi Odrin, tel.931 09 93
Tam e po 6 lv. metyra, i po 2 leva shtucerite, nosi se parche ot starata tryba sys sthucera.

Drugo [i po-evtino] miasto e na goliamoto kryastovishte na gara PODUENE, na Danail Nikolaev ima magazin za chasti na Varburg i Trabant i tam praviat, okolo 2 pyti po-evtino e.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.