Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 02.07.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема свети дат4ик за елек. в двигателянови  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано31.10.04 22:44



Имам тигра 1.4 с клима. Вчера я изкарах да я изпробвам, в Германия съм. На магистралата лепнах 170 у4удващо добре се движи за кола на 175000 км. Бях включил климата и в един момент ми светна датчика с изображение на двигател с ток. веднага намалих и се изключи. Карах с 140 и след време отново се ключи намалих отново и до финала карах с не повече от 100. На връщане бях изключил климата и без да искам се повлиях от скороста на трафика и качих 150 и датчика така и не се включи отново.
май идва от климата

мнения

мерси



Тема Re: свети дат4ик за елек. в двигателянови [re: xekтop]  
Авторskyline (Нерегистриран)
Публикувано31.10.04 23:00



problemat e neznaen kade, check engine-a sveti postoqnno kato nameri greshka, dokato ne go otstranish (problema)



Тема Re: свети дат4ик за елек. в двигателя [re: skyline]  
Автор Astra1.8iGT (C18NZ, 92g.)
Публикувано01.11.04 00:28



провери за типа грешка (по метода на "кламера")



Тема Re: свети дат4ик за елек. в двигателянови [re: Astra1.8iGT]  
Авторneznaesht (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 10:35



т.е.? кламер?



Тема Re: свети дат4ик за елек. в двигателянови [re: neznaesht]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано16.12.04 20:46



Ako kolata e dobra i vurvi dobre ne se chudi a ia vzimai nai mnogo da mojesh da svalish malko ot cenata. tova che sveti lampata moje da se sluchi vinagi i dori na nova kola.
Mitko



Тема Re: свети дат4ик за елек. в двигателянови [re: Mumko]  
Автор astra18nz (тракторист)
Публикувано16.12.04 21:11



В постинга му пуше "Имам тигра" значи или я има или я е купил токущо и е излязал да пробва новата си машинка. Хубаво е да си провери с кламер ако не му се ходи на сервиз.



Тема ламбда сонданови [re: xekтop]  
Автормъpльo (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 23:33



175000 километра не са чак толкова много, 170км.час също не са кой знае колко много. Според мене или ламбда сондата или катализатора вече са си отишли. Следващия път като си идваш в БГ си я оправи - избушване на катализатора.



Тема Re: ламбда сонданови [re: мъpльo]  
Автор Astra18nz (тракторист)
Публикувано17.12.04 18:54



защо конкретизираш нещо че е повредено след като не са смъкнати кодовете за грешки??? А екуто регистрира ли грешка значи проблема въпросния датчик яко се е сринал.

Трябва да се свалят кодовете на грешките и след това да си приказваме!!!



Тема Re: свети дат4ик за елек. в двигателянови [re: Astra1.8iGT]  
АвторRENAULT CLlO FAN (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 21:24



Колега какво е това метод на кламера,моля




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.