Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 09.07.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До Paconeнови  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано14.10.04 20:08



Привет колега,

гледам че напоследък постваш нерегистриран, затова отварям тема, а не персонална бележка.

Имам два въпроса:

1. Бях писал тука за проблемите със спирането на тласъци, а също и за вибрацията на 110 км/ч. Може да са свързани, може и да не са. Еднакво обаче искам да ги няма. В състояние ли са твоите хора да им докарам колата и да решат проблемите? Естествено варианта смяна на елемент след елемент докато се оправи е неприемлив.

2. Един колега с Форд се интересува дали можете да направите диагностика на двигателя? Става дума за забиване при ускорение и губене на мощност от време на време? Т.е. имате ли Фордовския TECH и там другите неща необходими?

Ако не ти е трудност, пиши ми лична бележка да не занимаваме останалите.

Поздрави



Тема Re: До Paconeнови [re: Bat Jorko]  
Автор astra_maniac (новак)
Публикувано14.10.04 21:43



men sa6to me valnuva tozi vapros(IMAM V PREDVID VIBRIRANETO NA VOLANA PRI 110-130KM/H)
pacone 6te ti bada blagodaren ako mi otgovori6 i na men

BLAGODARSKO



Тема Re: До Paconeнови [re: astra_maniac]  
Автор AstraGT (член)
Публикувано15.10.04 11:11



Da ne ostavam po nazad - pri men oba4e e mejdu 120-140.
Imam symnenia v:
1. Diskovete i nakladkite - mnogo sa zle dnes shte gi smeniam.
2. Djantite mi sa ot BMW i otvora na glavinata e niakolko milimetra po-goliam, moje li ot ot tova da e?



Тема Re: До Paconeнови [re: AstraGT]  
Автор Бaтe Beco (Vectra 2.0i CD)
Публикувано15.10.04 11:24



При мойта Вектра също го има тоя проблем при около 110-130. Гумите отпред са си добри. На около 15 000 са. Всъщност със старите гуми, проблема беше значително по-натрапващ се. На Вектрата на бащата беше много зле работата, но след като смени гуми, дискове, накладки - почти не се усеща. Предполагам, че остатъчното тресене при него е от тва, че джантите му са доста криви. Интересно ми е защо на повечето Опели тоя проблем се появява и то при почти едни и същи скорости?

Всичко е въпрос на гледна точка!


Тема Re: До Paconeнови [re: Бaтe Beco]  
Автор AstraGT (член)
Публикувано15.10.04 11:28



Otvratitelno e :(
Vchera sutrinta otidoh na balans sled koeto trygnah za Plovdiv no problema si ostana i sym karal sys 150-160 za da niama tresene, a na vryshtane sys 110 togava zaspiva a i razhoda e drug.



Тема Re: До Paconeнови [re: AstraGT]  
Автор astra_maniac (новак)
Публикувано15.10.04 12:58



otnosno djantite ot BMW,moje i ot tqh da e ako ne si si slojil vtulki!



Тема Re: До Paconeнови [re: astra_maniac]  
Авторkeith (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 08:48



tulki za dzantite ot BMW njma 6toto e mnogoi malka razklikata v diametrite, trjbva da se presturze vutre6nij otvor na dzantite za da se napasnat kum podhodj6ti vtulki



Тема Re: До Paconeнови [re: keith]  
Автор AstraGT (член)
Публикувано16.10.04 16:24



:( Kofti a kakvi sa nai-malkite vtulki? Zashtoto to niama i mnogo miasto za pristyrgvane mai



Тема Re: До Paconeнови [re: AstraGT]  
Автор keith (novobran4o)
Публикувано16.10.04 16:49



Ami to4en razmer ne moga da ti kaza, no moga da ti kaza serviza kude sum proverjval za takiva vtulki v sf. i toj maj e edinstven ina4e az sum si re6il problema s mojte dzanti ot BMW po - porost na4in ama e malko gruba seljnij de ako durzi6 6te ti kaza.



Тема Re: До Pacone [re: keith]  
Автор astra_maniac (новак)
Публикувано16.10.04 22:35



Vtulki moje6 da si napravi6 vsqkakuv razmer!!!!!!Samo trqbva da otide6 v kv. "Hladilnika", tam ima edin magazin za leti djanti i gumi.Ta nosi6 si tam djantite te 6te ti gi premerqt i 6te ti kajat dali ima6 nujda ot vtulki, i ako ima6 nujda 6te ti napravqt za 10min/7lv e broikata,pone na men mi vzeha tolkova/
USPEH




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.