Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 07.07.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема POMOSHT Visok razhodнови  
АвторASTRA1.8CD (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 18:38



Zdrawejte
imam ot godina Astra 1.8 Mi V na4aloto razhoda ne sam go zsi4al be mi merak da kara mno no ot polovin godina se poosetih- benzin 10 izwyngradsko i okolo 14 w grada- neshto kato Volga, smenih wyzdushen filtyr, gyrneta i kabeli no efekt nikakyw. Monah na gaz skoro i zasega sreden razhod 12-13 na sto. Normalno li e taka Dajte idej wsqkakvi priemam. Predwaritelno mersi



Тема Re: POMOSHT Visok razhodнови [re: ASTRA1.8CD]  
Автор The Best FORMAN (Dr.Ivanov)
Публикувано26.08.04 23:46



Мои приятел си смени дюзата на Астра 1.8 ГТ сложи от 1.4 и му падна разхода на бенц до към 8 / 100 , но е малко куца по баирите / става въпрос за моноинжекцион / Моита Вектра е 1.8 и в града средно ми харчи 11 , а на дълго 7 - 8 /100 на газ.

Ни мъ глей че съм кат фафла в раминиете знам фатки

Редактирано от The Best FORMAN на 26.08.04 23:49.



Тема Re: POMOSHT Visok razhodнови [re: ASTRA1.8CD]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано27.08.04 10:22



ваааа, много страшен твоя разход ве колега. Ламбда сондата проверявал ли си я как е? Ако пръскачката/пръскачите (тама и не разбрах mi какво значи - mono или multi point inj) са зашушени пак може да има голям разход, щото не се разпрашава добре бензина. Сигур има и други варианти, ама ми е рано да се сетя



Тема Re: POMOSHT Visok razhodнови [re: Любитeл]  
Авторastra_maniac (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 12:57



i moita astra ima6e malko zavi6en razhod(1.6MI)i ot vreme na vreme mi pridarpva6e i mi svetva6e lampata za injekciona, smenih ECU-to i vsi4ko si stana nared.
Sega mi har4i 7.5 gradsko i izvangradsko tazi godina go zasekah kam moreto 5.5/100
taka 4e si proveri ECU-to.



Тема Re: POMOSHT Visok razhod [re: astra_maniac]  
Автор Astra1.8iGT (C18NZ, 92g.)
Публикувано28.08.04 16:59



Смени свещи и провери термостата, дали затваря след като отвори (свали го и в кипяща вода...), провери ламбдата, провери за пробиви по бензинопроводите и около горивния филтър, виж да не ти е запушена тръбата за връщане на бензин в резервоара. Смени си и въздушния филтър ако е над 10 хил.км.



Тема kak gi postigate tiq razhodi veнови [re: Astra1.8iGT]  
АвторLuBo1 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 17:35



az moita samo vednuj q vidqh s 50 litra da mian 450km, ina4e sredno razhod 12-13



Тема Re: POMOSHT Visok razhodнови [re: Любитeл]  
АвторASTRA 1.8CD (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 18:59



Na benzin si be wisok
a i na gaz e s normalnite 20% powe4e i naprawo sa mse shashnal
Kolata gori kato za swetowno 13 /100 pri 120 sredna skorost naro4no proweriawah si nerwite i towa e na gaz
Warwi si pushtionata minalja den do warna si digna 190 na gaz koeto me zaradwa e togawa razhoda najstina si e bil goljam
Misylta mi e 4e pri normalno shofirane 100-120 razhod ot 13/100 e 4isto nabutwane
Priemam wsjakawi syweti za smjana na kakwoto potriabwa
Ot zimata se polu4i tozi razhod
togawa kato reshi taka i taka si kara
SMENIH i kabeli i sweshti pregledah i gyrneta i wyzdushni filtri
DAJTE SYWET



Тема Re: kak gi postigate tiq razhodi veнови [re: LuBo1]  
АвторASTRA 1.8CD (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 19:06



12-13 на сто на бензб или на газ?



Тема Re: POMOSHT Visok razhodнови [re: ASTRA 1.8CD]  
Автор The Best FORMAN (Dr.Ivanov)
Публикувано08.09.04 00:50



Има един чалъм при газта , който ми го казаха приятели , които карат отдавна на газ
1. Никога не зареждай за по 10 - 15 лв. примерно , щот задължително ще захапеш дървото ... много често ти набутват въздух / така се опитаха да ме врътнат на една провинциална газстанция и изкараха , че бутилката ми е 60л. , а тя със зор събира 45л. и колата изкара 350 км. мешано при положение , че досега под 550 км. не е падала /
2. Ако искаш да я засечеш карй докато се изпразни бутилката съвсем ... незнам защо , но миналия месец дозареждах и се оказа , че съм минал 200км със 30л. , а следващия път без да пипам нищо минах 380 км със 45 л. , което по груби сметки е около 11 / 100 градско
Успех!

Ни мъ глей че съм кат фафла в раминиете знам фатки


Тема Re: POMOSHT Visok razhod [re: The Best FORMAN]  
АвторASTRA 1.8CD (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 18:11



Mersi za idejata no gazowata butilka e 35 litra i si ja pylnja ot kraj do kraj
Kato swyrshi na benzin do gazstanciikata do gore i t4no litrite do kraj i pak syshtata procedura
Problema e 4e i na benzin razhoda e goliam
Shte tyrsja njakakwo ECU da smenja no da e wtora ryka 4e maj sa skypi4ki
Njakoj da znae kyde mode da se nameri w Gabrowsko Tyrnowsko ili kydeto i da e no na snosna cena
Ili njakakyw kadyren serwiz naokolo az sam ot Sewliewo za w Tyrnowo na OPEL ne znam kak sa tma "mjstorite"- zashtoto imam 4uwstwoto 4e wsi4k isa mnogo zle
Ato az se zanimawam s komputri remont i poddryjka no kato mi dojde njako ne mu kazwam daj shte smenim towa i towa i shte probwame a si go prawija s moi neshta i ot kakwoto e towa si plashta 4oweka
Pak eto me men s toz wisok razhod izposmenih wsi4ko no nikakwa polza!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.