Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 01.05.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Централното на Vectra B не бачка.  
Автор Tarambuka35OO (минаващ)
Публикувано28.08.04 12:44



Хора, не ми бачка централното заключване.
Колата е Vectra B caravan, 1998-ма.

Не работи тотално - на нито една врата, нито с дистанционното, нито като врътна ключа. Проверих бушона - здрав е.
Предполагам че е нещо по-централно, тъй като е невероятно да не ми работят и 5те машинки (макар че е възможно де).
Дайте идеи къде да поразгледам и какво да търся



Тема Re: Централното на Vectra B не бачка.нови [re: Tarambuka35OO]  
Автор Tarambuka35OO (минаващ)
Публикувано30.08.04 10:13



are be ?



Тема Re: Централното на Vectra B не бачка.нови [re: Tarambuka35OO]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 10:48



Има електронен блок за управление на централното - най-вероятно е от него. В него има и защита, та ако ти се е повредила една от машинките на централното то блокира всички. Начините да го установиш са два: или слагаш работеща електроника и пробваш или изключваш една по една машинките и пробваш. Ако електрониката ти е като на Омегата (в което съм 99% сигурен) имам работеща.



Тема Aha!нови [re: Rosen]  
Автор Tarambuka35OO (минаващ)
Публикувано30.08.04 14:36



Мерси запомощта !

Къде се намира тоя блок, да го разгледам ?



Тема Re: Aha!нови [re: Tarambuka35OO]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 14:44



За съжаление Вектрата не я познавам и немога да ти кажа къде се намира. На Омегата беше в близост до блока с предпазителите. Ако това ти помага прилича на реле, но е 2-3 пъти по широко от нормално реле.



Тема Re: Aha!нови [re: Rosen]  
Автор Tarambuka35OO (минаващ)
Публикувано30.08.04 16:12



вътре в купето, или при двигателя ?



Тема Re: Aha!нови [re: Tarambuka35OO]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 16:47



Извинявай за пропуска - забравих че и в двигателя има бушони. Това нещо е вътре в купето.



Тема Помагай, брат :-)нови [re: Rosen]  
Автор Tarambuka35OO (минаващ)
Публикувано08.09.04 10:30



намерих го това чудо, при мен се намире под пластмасовия панел до десния крак на пътника до шофьора!

ето

изглежда !

твоето същото ли е ?

Ако да, възможно ли е да направим проба и т.н. ?



Тема Re: Помагай, брат :-)нови [re: Tarambuka35OO]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 10:39



abe priateliu-moita e 1996 CD i imam po4ti sa6tia problem ama ot kakto ia vzeh na men mi raboti samo otpred i otzad ot liavo kogato si poiska,
ako slu4aino nameri6 re6enie na problema, ili kompetenten serviz kadeto da ne te oderat svirkam-6te sam mn zadaljen, az hodih pri mnogo bezdarnici koito kazaha"s4upeno e kupuvai novo":)))



Тема инфонови [re: krasidd]  
Автор Tarambuka35OO (минаващ)
Публикувано08.09.04 10:56



ами аз намерих много информация във един немски и 2-3 английски форума.
ако не е развален модула за управление, се оправя, разглобяваш вратите дето не работят чистиш всички контакти и самата машинка като цяло.

виж


и


на английския форум ако търсиш 'locking' и разгледаш предните страници, ще откриеш 100 човека с тоя проблем и различни решения.
Но май се почва от' виж работи ли ти модула за управление'.
Освен това, тоя модул може да се диагностицире чрез TECH-1, което ще рече, че във фирмените сервизи трябва поне да могат да кажат какъв е проблема!

Ако намериш такъв модул отнякъде, бих те помолил да го пробваме и при мен преди да си го монтираш! Пък от своя страна бих ти помогнал по същия начин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.