Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 27.09.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос за газ?нови  
Автор Дoшyн Бaдaeв (нощна среща)
Публикувано09.08.04 20:48



Някои от вас слагал ли е газов инжекцион, какви впечатления да се очакват?

Некой хора казват че идвам от........Сибир.


Тема Re: Въпрос за газ?нови [re: Дoшyн Бaдaeв]  
АвторKapъka (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 10:23



Аз, съм. Доволен.



Тема Дай още инфо плснови [re: Kapъka]  
Автор obelix (лигав)
Публикувано10.08.04 12:43



Интересува ме цена, променя ли се динамиката на колата, разход . ....... такива ми ти работи
Мерси предварително

На приятелите наши, нека шибнем по маваши ...


Тема Re: Дай още инфо плснови [re: obelix]  
АвторKapъka (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 13:42



На мен ми излезе 420лв., 30литрова бутилка-дунарит, уредба Ловато с всичките му там ел.части /симулатор ламбда сонда, някаква защита и друго незнам си кво/. Колата определено не върви така както на бензин ма мен не ми пречи кой знае колко - не съм състезател. Оборотите заспаха. Разхода все още го засичам, в смисъл винаги изкача нещо и трябва да доналея газ. Иначе по груби сметки около 10-11/100 смесено каране. Значи преди да сложа газовата ми се прецака ламбда сондата и имах проблеми с мощност, обороти. Сега ги нямам. Така че като цяло съм доволен.



Тема Re: Дай още инфо плснови [re: Kapъka]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано10.08.04 14:02



Хората питат за ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН




Тема Re: Дай още инфо плснови [re: Kapъka]  
Автор obelix (лигав)
Публикувано10.08.04 14:53



Така като гледам, нещо не сме се доразбрали ;))) Мислата ми беше за газов инжекцион

Ех де да струваше толкова ..... ех мечтииииии

На приятелите наши, нека шибнем по маваши ...


Тема недоразбралнови [re: obelix]  
АвторKapъka (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 15:19



Да си призная честно найстина май нещо не съм в час. Добре, че има ведущи по ?-са които не си скъпят мненията. И все пак ако може да ме светнете в разликата, та да не се изказвам неподготвен. Сигурно съм единствения с инжекцион който си е сложил газова уредба която явно не е инжекционна а я мисли за такава. Ще ми кажете ли каква е разликата?



Тема Re: недоразбралнови [re: Kapъka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 15:59



ами с две думи - при газовия инжекцион динамиката и разхода се запазват както при бензин
така поне твърдят, аз нямам лични наблюдения
ама сериозно се замислям да сложа гиг 4 на мойта астра, с C16SE, че като гледам цените на петрола как са тръгнали ...



Тема Re: недоразбралнови [re: Kapъka]  
Автор The Best FORMAN (Dr.Ivanov)
Публикувано11.08.04 01:22



С малко думи разликата е , че ти слагат още една инжекционна система ам през нея върви газ ... и струва един кош пари ... струва си ако имаш некоя мноо скъпа кола дет я търкаляш много и е капризна откъм палене , демек пластмасов смукателен колектор примерно , но ако е за моноинжекция или 2,0 пълна инжекция на Вектра А няма смисъл от толкоз набутване

Ни мъ глей че съм кат фафла в раминиете знам фатки


Тема Re: недоразбралнови [re: The Best FORMAN]  
АвторKapъka (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 12:36



Не че ми стана много ясно, но мерси!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.