Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 18.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема Свещи ли?нови  
Авторachko (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 17:13



Астрата е почнала на студен старт през първите секунди да работи на брутално ниски обороти. Даже понякога прибръмчава и гасне. Какво и е според вас?



Тема Re: Свещи ли? [re: achko]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 17:42



и аз имам същия проблем. Някой може ли да каже какво може да е



Тема Re: Свещи ли?нови [re: tony]  
Авторsafa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 18:33



moje kup neshta, spored men e vratkata za prazniq hod



Тема Re: Свещи ли?нови [re: safa]  
Автор achko (...)
Публикувано21.07.04 22:22



Това може да е доста скъп вариант

Забравих да кажа, че също така тресе.

Редактирано от achko на 21.07.04 22:23.



Тема Re: Свещи ли?нови [re: achko]  
Автор The Best FORMAN (Dr.Ivanov)
Публикувано21.07.04 23:26



Ако е моноинжекцион може да е моторчето на обогатителя ... тва го видях при един диагностик смениха една гумичка отпред и заспа , ам също може и свещ да се дъни на студено и кабел и комутатор ... бе съветът ми е да я погледне първо диагностик пък той ще каже , но трябва да я оставиш при него да я види точно какво прави сутринта.

Ни мъ глей че съм кат фафла в раминиете знам фатки


Тема Re: Свещи ли?нови [re: The Best FORMAN]  
АвторNikolaig (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 09:31



Zapochni parvo s motorcheto za praznia hod - pochisti go. V serviz shte ti vzemat 5-10 leva za operaciata.
Lampata na komputara svetvala li ti e?
Ako treseneto ne se opravi ne moga da ti pomogna. Moita astra sashto trese zaradi niski oboroti ama nikade ne mogat da go opraviat do momenta. A sam s nova mashinka za oborotite. Spomenaha mi datchik na kolianovia val v Boyana Auto ama ne biaha sigurni, a e baia tsifra da go smenia bez da sam siguren che e toi, kakto predlagaha tam



Тема Re: Свещи ли?нови [re: Nikolaig]  
Авторachko (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 10:18



Ще я оставям в сервиз.
Благодаря за отговорите.



Тема Re: Свещи ли?нови [re: The Best FORMAN]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано22.07.04 11:05



Там няма гумички... Свали и виж Има само едно силиконово уплътнение на корпуса на моторчето, но то не се къса лесно.

Най-лесно става като цапнеш един ресет на ЕКУто...

И трябва да се знае свети ли в движение лампата Check Engine. Ама като дадеш на контакт също, че може да е махната




Тема Re: Свещи ли?нови [re: imitev]  
Автор Astra1.8iGT (минаващ)
Публикувано22.07.04 12:45



Много неща може да са, провери ЕКУ-то за грешки, ако няма ресетирай го. Провери си налягането след бензиновата помпа и измери дюзата/ите, моторче празни обороти и датчик на коляновия вал за оборотите. Провери дали не губи маса към корпуса на двигателя. Може и ЕКУ-то да е за смяна, най-добре иди на диагностика в свестен сервиз.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.