Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 12.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема чистене на тапицерия  
Авторkapъka (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 09:29



Първо благодаря за мненията по отношение на гумите. Не очаквах толкова мнения.
Сега въпроса ми е за почистването на тапицерията. Тук я почистват за около 20-25лв. виждал съм почистена такава и не съм очарован. Имам достатъчно свободно време и ми е кеф сам да се занимавам с колата си. Та затова препоръчайте моля препарат за почистване на тапицерии, за предпочитане лично изпитан.



Тема Re: чистене на тапицериянови [re: kapъka]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 09:41



Zdraveite, a ziskam da dobavia ne6to-ako vse pak tapiceriata e ve4e 4ista-kati si vzeh kolata vsi4ko svete6e no onia kreten - avtodjambaza taka ia be6e izmil 4e na tavana tapiceriata se e e otlepila polovinata i visi mn nepriatno.
niakoi znae li kak se lepiat tez ne6ta ili pone kak se svalia tavana na vectra B



Тема Re: чистене на тапицериянови [re: krasidd]  
Авторastra_fen (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 13:19



Zdraveite, az imah sashtiq problem (Astra F - 92g) s chista tapiceriq v kupeto i otlepena tapiceriq na tavana .. stigashe do glavite na patnicite na zadnata sedalka...

Opravih go na tapicer....svalq se starata i se pochistva vnimatelno...i se slaga noviq plat...cqloto udovolstvie mi struvashe 55lv .... sega e po dobre ot chisto nova..perfecktna



Тема Re: чистене на тапицериянови [re: astra_fen]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано13.07.04 14:11



Бреййй, къде намери такава тънкана?? На мен под 140 не са ми правили оферта, затова махнах плата и само почистих (където може - където не съм мъчил да лепя преди това) и си карам така - екстра е :)))



Тема Re: чистене на тапицериянови [re: Любитeл]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 14:03



dobre de, moyya si e 4ista i e otlepena samo do polovinata, kade da otida da mi ia zalepiat



Тема Re: чистене на тапицериянови [re: Любитeл]  
Авторastra_fen (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 11:03



v provinciqta ... v SF po princip hodq samo za speshni remonti ... cenite tuka sa nerealni...prosto ti mi kazaha kade prodavat platove koito sa podhodqshi i da si kupq i da go donesa....27lv plat + 25lv trud...stana 2-3h



Тема Za: Astra_fen - Otkade kupi plata ?нови [re: astra_fen]  
Автор Astra1.8iGT (новак)
Публикувано16.07.04 08:52



Interesuva me kade prodavat plat. Vse pak trqbva da e podhodq6t cvqt. Na men mi trqbva svetlo siv cvqt.



Тема Re: Za: Astra_fen - Otkade kupi plata ?нови [re: Astra1.8iGT]  
Авторastra_fen (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 17:49



kakto sam napisal v provinciqta ...

kato otidesh pri tapicera koito she ti go slaga .. ili toi directno she ima da si izberesh ili she ti kage kade prodavat.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.