Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 26.04.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема OPEL ASTRAнови  
АвторГAЛ (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 11:14



Чувал съм, че Астрите се разваляли много,вярно ли е ?Не разбирам особено, посъветвайте ме, АСТРА или ВЕКТРА



Тема Re: OPEL ASTRAнови [re: ГAЛ]  
Автор astra_fen_mititaki (0908)
Публикувано12.07.04 13:23



zdrasti !!!
zna4i neznam koi ti e kazal 4e ASTRITE se razvalqt mnogo, tova izobshto NE E VQRNO.Az karam OPEL ASTRA ot 5 godini i sam si super dovolen ot neq, ot kakto sam q kupil sam bil 3 pati na serviz, izob6to ne sam imal problemi s dvigatelq, a za oka4vaneto sam smenil samo predni amortisiori i v momenta kolata e v PERFEKTNO SASTOQNIE.
Spored men si vzemi ASTRA
VECTRADJIITE da ne se obojdat



Тема Re: OPEL ASTRA [re: ГAЛ]  
Автор astra_fen_mititaki (0908)
Публикувано12.07.04 13:42



koeto i da izbere6 nqma da sgreshish!!!
I dvete koli sa dobri, vajno e koq ti haresva pove4e na teb!!!



Тема Re: OPEL ASTRAнови [re: astra_fen_mititaki]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 17:14



Зависи за какво ти трябва колата. Ако искаш семейна кола си вземи вектра защото е по-голяма вътре. Ако ти трябва за обемни товари си вземи Астра Караван, ако ти трябва само ти да се возиш астра хечбег. Но която и да вземеш гледай да е с по-голям двигател, особено вектра защото 1,6 малко издъхва на това купе. Иначе принципно няма голяма разлика между двата модела




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.