Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 28.05.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: vectra B, 1.6-16v-`96gнови [re: Teppoн]  
АвторPM228O (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 13:35



Terron, dai ICQ, ili drug na4in za vruzka, da vidim kakvo 6te gi pravim Vektrite B...



Тема Re: vectra B, 1.6-16v-`96gнови [re: Teppoн]  
Автор Stevek ()
Публикувано10.07.04 13:55



Сподели опита как се отварят задните брави, на външен вид са като предните.



Тема za terronнови [re: Stevek]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 13:09



az displaya go opravih-v edno garaj4e xza alarmi-mom4eto mnogo razbiar i mi opravi vsi4ko po el -instalaciata, no za centralnoto otzad kaza 4e ne mogat da se otvoriat-ako znae6 kak kaji



Тема parno??нови [re: cleo]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 13:20



abe imam i drug edin problem-kato sam naglasil vratkata na parnoto da duha studeno to duha leko toplo-kato zavartia na toplo, duha iako gore6to no pak vra6tam kam studenoto i pak duha leko toplo-ne6to ne e nared, ima li niakkava klapa ili ne6to deto se varti-i nikaoi znae li kade moga da si opravia kompresora na AC-to, ili kolko struva nov kompresor



Тема Re: za terronнови [re: krasidd]  
АвторTerron (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 14:55



Задната ел. брава се отваря много лесно,т.е. не е капсулована както предните- развиват се винтовете и бачкаш по въпроса. На мен ми я оправиха за един час. Проблема е, че вичко е от пластмаса и се износва, но не е непоправимо!!



Тема Re: za terronнови [re: Terron]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 13:54



kade ti ia opraviha???
dai adres ili tel



Тема za krasiddнови [re: krasidd]  
АвторTerron (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 00:13



Ako si ot varna shte ti dam adres ili tel, ako ne - da ne se habya da gi tyrsya tiya momci!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.