Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 25.04.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: трудно включва заднанови [re: ico]  
Авторpifa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 17:31



И аз имам проблеми със задна,смених първо съединителят ивременно се оправи положението.След това започна пак да влиза малко трудно(от време на време),но забелязвам,че втулките на карето на скоростите имат луфт и вероятно те са причината.Надявам се,че това е полезна информация за теб и всички останали.Не се притеснявайте яки машини са,но са на по 10-15години.Със здраве ги карайте!!!



Тема Re: трудно включва заднанови [re: pifa]  
АвторTwister (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 02:38



Pri men predi hurkashe.Nategnah malko jiloto shtoto mi otdelqshe nai dolo.
Spirashe da hurka , posle pak po4vashe sled izvesno vreme , pak natqgah.....
Dokato ne mi se pukna pritiskatela :))))
Smenih pritiskatel , ferodo i lager.Ot togava ne e hirkala no prosto ne vliza losta , kolkoto i da ry4kam ne vliza.Sqkash ne mu e tam mqstoto.Kato ne shte da vleze ot 1viq pyt , ne znam kva vyrzka ima , natiskam suedinitela i go puskam bez da pipam losta i posle si vliza zadnata.Shtoto ina4e kato ne iska da vleze , dokato sym natisnal syedinitela , 1vi 2ra 5ta koqto i da vkaram predi da probvam za poreden pyt zadnata neshte.Natiskam suedinitela puskam go , posle natiskam pak i si vkarvam zadna.



Тема Re: трудно включва заднанови [re: Twister]  
АвторHotBlg (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 08:17



При мен задна "хърка" само ако много бързо след натискатето на педала на съединителя опитам да включа задна! Ако изчакам 1-2 секунди не хърка, но първият път се чува едно цъкване, при втория път веднага след това ако пробвам е абсолютно меко и тихо вкючването на задна! Иначе проблеми с вкарването в задна нямам



Тема Mezdinna gaz...нови [re: ico]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 09:08



Kato stana duma za mezdinna gaz, 6te mi obqsni li nqkoj, kato na 4owek kojto ne razbira, kak to4no se prawi tozi nomer i w koi slu4ai?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.