Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 28.09.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ДА ВИ ... и клубанови  
Авторжaлko (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 23:42



мислех си че тук има хора които са готови да помагат(СЪС СЪВЕТ) с нищо друго, а се оказа че има само ниакаки самовлюбени... .



Тема Re: ДА ВИ ... и клубанови [re: жaлko]  
Авторastra_fen_mititaki (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 00:09



zashto be kolega, kakav e prtoblema?



Тема Re: ДА ВИ ... и клубанови [re: astra_fen_mititaki]  
АвторNetBuster (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 00:21



Sigurno ne mu e otgoworeno na niakoia tema, Spoko pi4 i na men mi se e slu4walo. Horata sa zaeti.



Тема Re: ДА ВИ ... и клубанови [re: NetBuster]  
Авторkeith (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 00:25



Opitaj pak kolega moze bi nie sme prekaleno tupi za tvoite vuprosi s neregistriran nick



Тема Re: ДА ВИ ... и клубанови [re: keith]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано19.05.04 04:55



Az sum dovolen ot kluba,mnogo mi pomognahte da ponau4a tva onova za Calibrata:)))Blagodaria!
sega ostava samo da ja nameria...
a na teb kato ne ti haresva...nali znaehs:))
btw v edin drug klub kadeto vlizam po-4esto tazi tema otdavna shteshe da e iztrita;)


"More Guns,Less Crime"
"От трън та на Glock"


Тема Re: ДА ВИ ... и клубанови [re: marlex]  
Автор @ngel (Astra-gas)
Публикувано19.05.04 07:54



За какво да се трие. Трябва да можем и да търпим критика, ако е заслужена. А ако не можем само да се смеем на опитите за привличане на внимание.

Лек и безавариен път на всички.


Тема абе ...нови [re: @ngel]  
Автор HotBlg ()
Публикувано19.05.04 08:41



Колеги, това тук е свободен форум и всеки има правото и свободата да пише каквото си поиска - НО в разумни граници! Също така би следвало и да е регистриран! Защото на мен лично ми е неприятно някой да ми вика ДА ТИ ... ТЕБЕ/което си е същото със ДА ВИ ... клуба/!
Ако е недоволен от нещо - клеба си има много добър модератор, на никого не е отказал мнение, даже същото важи и за по-старите членове на клуба!
Затова няма какво да го коментираме повече, още повече пък да го съжаляваме! Много такива теми са минавали преди тази и сигурно още много ще минават! Не им обръщайте внимание! За мен въпросния субект страда от липса на внимание или пък се прави на шут.
Най-важното тук е да си помагаме със съвети и с каквото можем, нали?
Леко на всички!



Тема Re: Уплашихме човека...нови [re: HotBlg]  
АвторDRAGSTER (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 09:47



Не пише повече, явно е усетил някаква вина. Все пак това не е автосервиз и кой с каквото може помага, а има и квартални майстори, които може да са по в час....





Тема Re: НЕСЪМ ОТ СТРАХЛИВИТЕнови [re: DRAGSTER]  
Авторжaлko (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 23:08



имаше един виц за иванчо и госпожата за мръсното подсъзнание.. не винаги многоточието означава е.. може и да ви се невиди ит.н. много сте обидчиви но когато една тема е видяна от 190 човека и има 1 отговор ми се струва егоистично. за това дали съм регистриран или не имам право да питам и да очаквам отговори. за всички който са в ролята на обидени ИЗВИНЯВАЙТЕ>



Тема Re: НЕСЪМ ОТ СТРАХЛИВИТЕнови [re: жaлko]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано20.05.04 23:39



190 views, 1 otgowor...

ami ako ne sme znaeli otgowowa, no sme bili ljubopitni kakwo pitash?

towa ozna4awa, che sme se opitali da pomognem (pone kato pro4etem za problema), a che ne sme znaeli otgowora... batka, tozi club e na ljubitelski na4ala. ako si o4akwal tuk da widish opel majstori s 40-godishen staj, byrkash :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.