Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 16.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема УДАРИХА МИ КОЛАТАнови  
АвторC14NZ (Нерегистриран)
Публикувано25.04.04 21:07



Искам да ви питам Как е по добре да си се изчука предния калник да се купи втора употреба или нов. Казаха ми че новите не пасвали точно и общо взето било по-добре да се намери 2ра употреба в добро състояние.Вярно ли е това.
Другото което ме интересува е от къде да си намеря един Тас оригинален ОПЕЛ a не ментета по 13 лева дето падат о6те като ги сложиш.
Ето го опела такъв тас търся.
Един дядка с една Корса не видял СТОП-А и с 50км/ч се хакна.Обаче за мое учудване пораженията по Кадет-а не са големи-Крив преден Ляв калник бронята не е счупена обаче е потънала навътре и таса е счупен Фаровете и мигачите съ6то са здрави .
Колко ли пари ще дадат онея тапаци от застраховката



Тема Re: УДАРИХА МИ КОЛАТАнови [re: C14NZ]  
АвторC14NZ (Нерегистриран)
Публикувано25.04.04 21:13



Eто я снимката 4е одеве не6то не стана




Тема Re: УДАРИХА МИ КОЛАТАнови [re: C14NZ]  
АвторC14NZ (Нерегистриран)
Публикувано25.04.04 21:23



Ето я снимката дето одеве исках да покажа ако пак не стане ето и линк





Тема Re: УДАРИХА МИ КОЛАТАнови [re: C14NZ]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано26.04.04 11:07



Колега, немога да кажа нищо по въпросите ти, но при таквиз катастрофи, обикновено удара се поема от гумата (колелото) и ходовата част съответно, затова и са ти малки пораженията. Иди виж колата да няма изкривяване по геометрия, носач и т.н.



Тема Re: УДАРИХА МИ КОЛАТАнови [re: C14NZ]  
АвторLudiamax (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 13:34



За малките тасчета ли става въпрос?





Тема Re: УДАРИХА МИ КОЛАТАнови [re: Ludiamax]  
Автор Pagerist (жаден)
Публикувано26.04.04 14:09



Мен като ме удариха така преди две години, се наложи да сменя целия макферсон. Непременно качи колата на повдигач и вземи някой добър майстор да я огледа хубавичко отдолу.



Тема Re: УДАРИХА МИ КОЛАТАнови [re: Pagerist]  
АвторC14NZ (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 23:22



Ами колата не дърпа на никъде така че предполагам окачването си е наред.А таса дето търся е като на снимката 13" с кръгли дупки и в средата с емблемата. Понеже колата няма Каско предполагам няма да дадат кой знае колко пари Писали са боядисване изчукване даже предна броня и тасове изоб6то не фигурират май. Оная вика Тва е стара кола аз за 1 тас няма да ви пи6а 4.
Тъпа кранта А като пла6та6 застраховка не викат това е стара кола няма да ти вземем парите нали ?



Тема Re: УДАРИХА МИ КОЛАТАнови [re: C14NZ]  
Автор Pagerist (жаден)
Публикувано27.04.04 10:58



Недей да предполагаш, а я закарай някъде да я повдигнат и да огледат шарнира, макферсона и рога.
Точно защото е стара кола и е Опел, лесно може да поддаде поради ръждата.

Разбира се, не ти пожелавам да ти се е случило, но си длъжен да го направиш заради себе си.
Ако има проблем, искаш от застрахователя на другия шофьор повторен оглед.



Тема Re: УДАРИХА МИ КОЛАТАнови [re: C14NZ]  
Автор @ngel (Astra-gas)
Публикувано27.04.04 11:28



На другия къде му е гражданската? Много зависи от това.
А за таза, еми като си ходиш по улицата и видиш някоя кола(различна от Опел) с такъв таз просто и го взимаш и това е.
Май за първи път те удрят а? Няма да се плашиш. Споко.
И ходи да ти прегледат колата наистина. Но това си е твоя воля.
И вземи си направи Каско на Кадета. Все ще прежалиш 150 лв:) А там дето подхващаш темата за старите коли и цените на гражданската трябва да е точно обратното на това което казваш. Колкото по-стара толкова по-скъпа застраховка. Лошото че не мисля само аз така ами ще има промени в ценообразуването по този въпрос. Даже ще гледат дали имаш ПТП преди. Колкото си по-безрасъден толкова по-висока вноска. Не е приятно, но локиата е правилна.



Тема Re: УДАРИХА МИ КОЛАТАнови [re: @ngel]  
АвторC14NZ (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 17:01



АМИ ЗА ЗАСТРАХОВКИТЕ ТАКА Е ЗА СТАРИТЕ КОЛИ БИ СЛЕДВАЛО ДА Е ПОВЕЧЕ ПАРИ , ОБАЧЕ ЗА6ТО СЕ ЦИГАНИ ЗА ЕДНИ ТАСОВЕ?
А относно ръждата ами редовно го гледкам и боядисвам където трябва и смея да твърдя че няма изгнили агрегати.Вярвайте ми доста обстойно е разглеждан за ръжди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.