Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 16.09.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема На колко хиляди си сменяте предните накладки?нови  
АвторPaшo (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 09:13



Вчера за мое голямо удивление установих че след 20 000 км. предните накладки са почти свършили.Колата ми е един дръглив Кадет 87'.Според вас нормално ли е да свършат толкова бързо?Накладките бяха Бендикс, но колеги споделят че карали с едни накладки над 60 000 км. Казвайте дали да търся проблем или да карам смело



Тема Re: На колко хиляди си сменяте предните накладки?нови [re: Paшo]  
АвторPacone (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 10:32



Hubavite ne6ta svyr6vat byrzo...meko ferodo...spira6 dobre...smenq6 4esto nakladki,obadi mi se imam na NK na dobra cena...okolo 20lv. zadnite i okolo 22lv. prednite...a i za teb znae6



Тема Nikuv problem [re: Paшo]  
Автор AstraGSi (Calibra C20XET)
Публикувано14.04.04 11:10



Мойте държат по 12-13 хил. ... сменяй и не се притеснявай ...
а тези за 60 000 не ти оставят спирачен диск ...

Opel Power BG


Тема Re: На колко хиляди си сменяте предните накладки?нови [re: Paшo]  
Авторseagirta (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 11:27



ami mojte prednite karaha 40k i reshish 4e e vreme da gi smeniam a te oste ne biaha mrydnali .... -- taka 4e po dobre da ti svyrshat za 20k otkolkoto za 60k kilometra.

Sega slojih ATE nakladki -- razlikata e ot nebeto do zemiata s tiah. Struvat 60lv za Astra. Spirat mnogo dobre :)



Тема Re: На колко хиляди си сменяте предните накладки?нови [re: seagirta]  
Автор Mr.Overclock (Ония)
Публикувано14.04.04 12:48



Ne e chak tolkva vajno kolko izkravat a kak sa se predstavili. 10-20x KM e normano za xubavi nakladki. Zimata karat poveche, karash po-bavno, laitoto ako se ruchkash zaminavat burzo.



Тема Благодаря за отговорите ;-)нови [re: Mr.Overclock]  
АвторPaшo (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 13:01



Като сложих тези Бендикс (преди това бях с Лукас ) все едно не е моята кола, така хубаво и мазни спира, абе все едно съм с ABS .Но сега вече знам че всичко си е наред и ще ги сменям и ще карам смело



Тема seagirta???нови [re: seagirta]  
Автор 16V (ABF + 4ip4e)
Публикувано14.04.04 14:12



otkude kupi ate-to?



Тема Re: На колко хиляди си сменяте предните накладки?нови [re: Paшo]  
Автор bobopich (Calibra C20XE)
Публикувано14.04.04 17:17



Аз съм с MOMO. Незнам за колко време ще ги свърша ама в спирането има голяма разлика с предните, а те ми бяха Pagid

Спирачка ??? Аз такъв педал имам ли в колата ???


Тема Re: seagirta???нови [re: 16V]  
Авторseagirta (Нерегистриран)
Публикувано15.04.04 09:52



ami biah na gosti po praznicite v Shumen i ot tam -- no napravo me zakaraha do magazina i taka -- ne go znam kyde se namira

sys sigurnost i v Sofia ima -- niakoj drug ako e kupuval da kaje.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.