Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 27.07.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема Vupros - optegatsh za kolaniteнови  
Авторltso (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 22:24



Zdraveite!
Ako njakoi mozhe da pomogne shte sum mnogo blagodaren - Znae li niakoi kak mozhe da se vustanovi pruzhinnata sistema za opuvane na predpaznite kolani (tova e edna pruzina montirana otstrani na sedalkata kojato sus zhilo deistva na zakopshalkata na kolana). Na mojata Astra 93', javno e imalo udar koito ja e zadeistval na shofiorskata sedalka. Rezultata e she zakopshalkata e pribrana plutno kum osnovata na sedalkata i se zakopshava trudno.
Predvaritelno Vi blagodarja!



Тема Re: Vupros - optegatsh za kolaniteнови [re: ltso]  
АвторRadioDJ (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 09:53



Nikak, smenia se, namira6n edna sedalka second hand i smenia6 cialata sistema. Absoliutno naro4no e napraveno da ne se otremontira a da se smenia. Drug e vaprosat za6to si si zel Astra s udar. Za da se zadeistva piropatrona, zna4i udara e bil jestok. A udarena kola, posle ve4e ne e sa6tata



Тема Re: Vupros - optegatsh za kolaniteнови [re: ltso]  
АвторNordic (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 22:47



Na po-starite modeli sistemata e s sruzhina (a ne s piropatron), az lishno sum razglobjaval zaradi pruzhinata. No dali mozhe da se oprave nemoga da kazha sus sigurnost.



Тема Re: Vupros - optegatsh za kolaniteнови [re: Nordic]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано07.04.04 23:45



moje li njakoj da me swetne kakwa e idejata na tozi piropatron?



Тема колана да стане неизползваемнови [re: USD]  
АвторЛyбo1 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 07:29



сигурно и след това в сервиз за подмяна , същото кат еирбега



Тема A na mene...нови [re: Лyбo1]  
Автор Mr.Overclock (Ония)
Публикувано08.04.04 08:16



A puk na mene kakva glupost mi se e sluchvala. Kogato imax astra i 2-ta patrona si grumnaxa bez nikakuv udar, ot samosebe si po razlichno vreme dokato ia pritejavax. POsle razbrax che se sluchvalo inache mai e kum 200lv edin patron na novo:)))



Тема Re: Vupros - optegatsh za kolanite [re: USD]  
Авторastra17DTl (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 09:26



Пиропатрона на коланите се задейства заедно с този на въздушната възглавница и при удар издърпва колана и притиска пътника към седалката.
Трябва да се знае, че въздушната възглавница не се задействат при удар, ако колана не е сложен.
Затова който има "екстра" airbeg да си слага коланите защото професор шофьор няма.



Тема Re: A na mene...нови [re: Mr.Overclock]  
Автор bobopich (Calibra C20XE)
Публикувано08.04.04 18:08



На баща ми на служебната му корса, която е 94.г и няма еърбег, тоя патрон ли е пружина ли е незнам точно си се задейства сам и жълтото си се изплези там и тва е. Без никаква причина. Така, че не се знае дали е от удар или от дефект ама бая съм виждал така преебани.

Спирачка ??? Аз такъв педал имам ли в колата ???


Тема airbagнови [re: astra17DTl]  
Автор Psycho (XTC)
Публикувано08.04.04 18:49



Не на всички коли airbag-a е на този принцип.
Има датчици в седалките.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.