Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 07.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тотално се прееба съединителя HELPнови  
Автор bobopich (Calibra C20XE)
Публикувано30.03.04 23:35



Хора помагайте. Ето каква е ситуацията. След няколко старта в неделя съединителя здаде багажа. Почна да стърже без да е натиснат педала, а като го натисна за смяна, а да не говорим при потегляне просто е ужас, едва се добрах до нас. От какво се получи това и дали всичко ще трябва да се сменя, а не само феродов. А може ли и още нещо да се е преебало. Сега за ремонт ще отидам бая пари ама дайте идея какво да очаквам. За смяна ли е всичко и знаете ли каде ще го направят кадърно. А иначе Sachs искам да си взема ама ми казаха, че нямали в момента на склад.

Спирачка ??? Аз такъв педал имам ли в колата ???


Тема Re: Тотално се прееба съединителя HELPнови [re: bobopich]  
Авторastra1.8nz (Нерегистриран)
Публикувано31.03.04 10:04



po princip nai-dobre zimash nov dias s ferodo okolo 70lv. za c20ne shtoto ako go nakovavash moje da iskrivish disk-a i pak da si igraesh da svalqsh. a otnosno kvo drugo moje da se e preebalo e malko veroiano ako si karal taka mnogo moje nitovete na diska da sa nadrali ogledalniq i pritiskatelni drugo moje i nqkoia plastina na pritiskatelniq da e zaminala i lagera no nai-ve4e ferodoviq disk i lager smenqsh drugite sa malko veroiatni... e to zavisi i tos deto ia e karal predi kolko e podyrjal... ma neboise razglabqi vednaga i shti olekne.



Тема helpнови [re: bobopich]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано31.03.04 10:24



kolega zvunni mi. 6te ti napravya super cena za celia komplekt SACHS!!!

az su6to si poru4ah , 4e i moya go nyama6e na sklad....300mm bil





Тема Re: Тотално се прееба съединителя HELPнови [re: bobopich]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано31.03.04 14:24



имам в наличност керамичен съединител с размери 228 мм.но не става ясно от твоето запитване какво точно търсиш нормален съединител или керамика .ако искаш да правиш " успешни стартове " горещо ти препоръчвам да си сложиш керамика иначе доста често ще се налага да го сменяш !!!!!!!
дай ми точни данни за колата си пък после ще ти дам повече инфо .



Тема Лошо ....нови [re: bobopich]  
Автор obelix (недохранен)
Публикувано01.04.04 09:51



Здрасти,
при мен се беше получило сходно нещо - лагера се беше вкопал със страшна сила в притискателният диск. Според мен е най-добре да смениш и феродовия диск също ... ако не си с С20ХЕ, ще ти излезне прилични кинти.



Тема Re: Тотално се прееба съединителя HELPнови [re: niki]  
Автор bobopich (Calibra C20XE)
Публикувано01.04.04 22:18



е точно такъв ми диска, кажи колко пари е керамиката.

Е за съжаление с C20XE съм.

Спирачка ??? Аз такъв педал имам ли в колата ???


Тема Re: Лошо ....нови [re: obelix]  
АвторV8-TURBO (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 18:25



tc tc, az pak sam pochti 90% siguren che e samo lagera preeban, kolega legash ot doly mahash kapaka pod lagera i ako e izdran znachi e lager, osobeno lesno se preebava ako sedish na saedinitel na svetofari i dr podobni



Тема Re:нови [re: V8-TURBO]  
Автор bobopich (Calibra C20XE)
Публикувано02.04.04 19:52



Смених всичко, като я отворихме изпопадаха сачмите на лагера. Единствено притискателният е можело да не го сменям. И понеже нямаше Sachs си купих само лагера на Sachs, а дисковете Luk.

Спирачка ??? Аз такъв педал имам ли в колата ???


Тема Re:нови [re: bobopich]  
Авторv8-turbo (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 22:05



vse pak poznah tuk dosta "kolegi" ti prodavaha neshta obshtovzeto bez smisal



Тема Re:kaji [re: bobopich]  
Автор AstraGSi (Calibra C20XET)
Публикувано03.04.04 12:47



kvi pari ti izleze vsichko?

Opel Power BG



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.