Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 02.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тарся да закупя...нови  
Автор bov8O (непознат )
Публикувано25.03.04 10:52



Има Опел Астра F, комби. Когато я купих нямаше тези пластмасовите греди на покрива на които се закачат външни багажници и куфари за багаж. Явно като е купена от чужбина собственика не се е сетил да ги даде:( От каде мога да си купя щото ми трябват? Ако няоки продава да предложи оферта!



Тема Re: Тарся да закупя...нови [re: bov8O]  
Авторazo (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 11:58



Имам някакви багажници, но не знам дали са за ски или за друго.
Те седят напречно на автомобила, а съм виждал и такива които седят по дължината на автомобила, на теб какви ти трябват?



Тема Re: Тарся да закупя...нови [re: azo]  
Автор bov8O (непознат )
Публикувано26.03.04 08:34



Не аз багажник си имам... не сам се изразил правилно... как да го обясня...
Става вапрос за тези пласмасовите лайсни на които се закача багажника. Те са по дължината на колата и старчат отгоре. Могат да се свалят и слагат. По принцип трябва да си вървят с колата но на мойта ги няма. Като е внасяна не са взети от предишния собственик. Надявам се така да е по разбираемо... Незнам как точно се казват...



Тема Re: Има в...нови [re: bov8O]  
Автор AstraGSi (Calibra C20XET)
Публикувано26.03.04 15:45



Импас 56 багажници за всякви коли .... тцената е около 100 лв ...
Другият ти вариант е в опел .... 250 лева :)
ти си преценяваш
:) успех

Opel Power BG


Тема Re: Има в... [re: AstraGSi]  
Автор bov8O (непознат )
Публикувано29.03.04 13:43



Мерси за инфото!
Определено ще се замисля... ще взема да потърся в авто моргите там може и да намеря на по сносна цена, само дето трябва да се обикаля... много мразя да ходя по тези морги много са гадни... се се опитват да ти резнат главата и трябва да се пазариш... циганска работа.



Тема Re: Има в...нови [re: bov8O]  
Автор ickata (OPELов GSIски)
Публикувано29.03.04 15:03



abe kak se svalia az imam na moita kola ama ne vijdam kak moje da se svali




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.