Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 27.07.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема amortisioriнови  
АвторPesho (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 18:16



Specove daite malko help.Triabva da smeniam sadni amortisiori na Opel Astra 92-a.
Reshil sam da slagam gazovi dvoinodeistvashti.Preporachaite mi marki,sashto taka
ot kade da si gi kypia v Sofia



Тема Billsteinнови [re: Pesho]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано26.03.04 19:15



газови.

Иначе - Монро - ефтиния, но за 50000 не са ми изпуснали още...




Тема Re: amortisioriнови [re: Pesho]  
Автор bobopich (Calibra C20XE)
Публикувано26.03.04 20:41



аз препоръчвам SACHS. В D&N ги слагат и продават. И смятам, че са класи над Монрото.

Спирачка ??? Аз такъв педал имам ли в колата ???


Тема Re: amortisioriнови [re: bobopich]  
АвторHotBlg (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 10:25



Samo SACHS!!! Няма по-добри! Почти всички ги слагат серийно в новите си коли! Дори и да са в завод в Турция са по-добре от Монрото дето е от Алжир или някъде в Сахара /поне така ми казаха в един магазин/



Тема Re: amortisioriнови [re: HotBlg]  
Автор _boriana_ (Virus)
Публикувано27.03.04 12:17



Извинявай,ама това е абсурдно!Незнам кой ти е казал,че ги произвеждат в САХАРА,но аз за първи път чувам за подобно нещо."Monroe" е немска фирма и проивежда много качествени амортисьори!Че "Sachs" са по-добри...ами,би трябвало,защото са и достатъчно по-скъпи!Затова ми се струва,че "Monroe" са най-добрия вариант.
Нека Pesho ми даде повече данни за колата си и ще му направя съвсем точна справка колко струват амортисьорите за нея.
Ако иска,може и за пружините...

The Truth Is Out There...


Тема Re: amortisioriнови [re: _boriana_]  
Автор Pacone (abiding)
Публикувано27.03.04 16:30



Nqma da sporia s vas,no Monro ne sa nemska marka a Belgiiska(praviat se neide v EU!!!)...ne sa lo6i, no po dobyr variant sa NK - nemski...po 57 lv. par4eto ako te interesuva pitai na 0887117620 - Svetlio...cena direktno ot proizvoditel

20NE

Тема Re: amortisiori [re: _boriana_]  
Автор bobopich (Calibra C20XE)
Публикувано27.03.04 21:38



А бе Борянке що не престанеш с тъпите си изказвания и глупави реклами в абсолютно всички фороми. Замисляла ли си се дали някой изобщо те взима под внимание.

Sachs сравнени с цената на Монрото пак си заслужават парите погледнато от всякаде, а и не са чак пък толково по скъпи, но разликата е огромна.

Спирачка ??? Аз такъв педал имам ли в колата ???


Тема Zabravjate za N1 ( KONI )нови [re: Pesho]  
АвторBaraban (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 14:03



razbirase cenata e mnoo debela



Тема po temata za Sahara,нови [re: Baraban]  
АвторHotBlg (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 08:40



Колеги, така ми каза продавача в един магазин за части! Не се правят в самата Сахара, но някъде в Алжир, Мароко, забравил съм вече! Пък почти всичко останало - близо до ЕС /Турция/ Вие да ни си мислите че за 50 лева бройката ще идва от Белгия или САЩ?
По въпроса за качеството - ами най-важното е да са от завод на известна марка - там си има системи за контрол на качеството, няма страшно!
Личното ми мнение е за SACSH! За парите които струват осигуряват мнооого добро качество! Пък и много магазини вече дават 10% отстъпка /можеш да се пазариш - това е по принцип отстъпка за механици и сервизчета, но аз само от 2-3 питания за части в АвтоПлюс и една покупка и вече ми дават тази отстъпка /
успех!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.