Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 08.09.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Vectra c20neнови  
АвторVectora (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 18:32



moje li niakoi koito ima takava vectra da mi opi6e kak varvi?Imam predvid kolko moje da vdigne na parva,vtora i taka natataka,barzo li nabira.



Тема Re: Vectra c20neнови [re: Vectora]  
АвторAleko_ (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 19:28



Da ti kaja chesno, ot toq c20ne motor sym dosta dovolen. na 3-ta sym pravil 170km/h a na 5-ta si pylni kilometraja-220km/h kato razhoda e syvsem zadovolitelen. Kolata beshe Vektra GT .



Тема Re: Vectra c20neнови [re: Aleko_]  
Автор Pacone (abiding)
Публикувано22.03.04 20:02



MMDAA....mnogo e kazano za 20NE-to ama drugo si e ti da i zad vollana....,za skorostite e taka...2-ra - 120km/h ...3-ta do 155km/h ,mnogo po-golemi bega4ki ima ot 20XE-to i 20NE-to...no za cenata i ...nqmat ravni...i sa evtin za podryjka...specialno za 20NE..govoria...i pri pravilno i navremenno obslujvane moje da dostigne do probeg pone 700 000km...

20NE

Тема Re: Vectra c20neнови [re: Pacone]  
Автор Mr.Overclock (Ония)
Публикувано23.03.04 11:53



ee kolegite sa se izxvurlili malko ama si vurvi kolitzatta. Za 115ks si e extra, puk ako utzelush na GT s kusite predvki bega dosta poveche.
Az sum s dulgite predavk
i
pri mene po moia kilometraj
1-60
2-115
3-160
4-200 moje i poveche no ne sum ia durjal
5- 210 po goliamo nanadolnishte:)



Тема C20NEнови [re: Vectora]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано24.03.04 14:59



Не съм експериментирал с предавките...моите са къси (GT), иначе много добре си върви - най-много ми допада 3-та. Вдигал съм към 215, но и не съм опитвал повече, защото колите много бързо почват да се приближават на магистралата с тази скорост...

А самият двигател - моят е на 180 000 km, и досега не съм доливал изобщо масло - сменям го, минавам 10 000 km и пак си е на същото равнище.

Everything louder than everything else...


Тема Re: C20NEнови [re: Dakota]  
Автор Slavi_Vectra 2.Oi (1ххлоши кончета)
Публикувано24.03.04 16:08



Brejjj, glej ti kvi samoleti imalo. To i az ne dolivam, ama 4ak na syshtoto ravnishte. Te i v Opel ne sa uspeli da postignat takyv rezultat, shtom sa pisali, 4e e normalno da sleze do minimuma za 10000 km. A i taq treta qvno idva malko po-dylga ot mojta 4-ta. Majtap, ne se vryzvajte! :-)

Ако разбирах от коли, колкото и от компютри...


Тема Re: C20NEнови [re: Slavi_Vectra 2.Oi]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано24.03.04 17:22



Не съм мерил до милиметър, но маслото си е в нормата - между min и max - факт.

Everything louder than everything else...


Тема C20NE- GT=Самолет?нови [re: Dakota]  
Автор miki (Vectra2.0i130ks)
Публикувано24.03.04 17:25



абе пич дай да я видим тая твойта кола, дето не стига че не пипа маслото, това мога да се съглася при определени условия, ма и тия 215 на 3-та дето ги говориш(на колко ли оборота са били) не смея да си помился ако включиш 4-та кво ша стане, пък 5-та сигурно никога не си я включвал щото в България пътища за над 300км/ч няма
има по назад в темите една таличка на Exel земи я погледни да видиш с колко върви твоя Самолет и така лекичко коригирай километража с около 50-60км по-малко да мери, че да не говориш невъзможни неща.
не искам да се заяждам с тебе, а да ти помогна да си оправиш скоростомера да показва по-вярно, щото и аз и колегата Слави сме със дългите скорости и 170км/ч на 3-та мога да приема, защото съм ги правил, но ти със късите скорости да ми говориш за 215 е малко леко казано изхвърляне. Освен ако си имал впредвид че си бил на 5-та тогава съм 100% съгласен.
безаварийно на всички и внимавайте като ви изпреварва някое GT , правете път че има и 4-та



Тема Re: Vectra c20neнови [re: Vectora]  
АвторDexBG (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 20:05



Само за сравнение да ви кажа за C16NZ, както нормално си карам без да форсирам двигателя:
1ва до 20км/ч,
2ра до 40км/ч,
3та до 50км/ч,
4та до 80км/ч,
5та над 80км/ч :)
Аз като гледам скоростите на вашите вектри се изумявам, и за това предполагам, че вие умирате от смях на моите :)



Тема Абе колегитенови [re: DexBG]  
Автор @ngel (дразнител)
Публикувано24.03.04 20:24



не ви ли омръзна да говорите глупости за колите си? C20NE къв е тоя самолет. Що някой не ме повози в неделя? В други коли не сте ли се качвали? И как като върви толкова после ви гори по 8 градско а? Само на мен ли ми омръзнаха тези глупости? Евала на колегата с C16NZ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.