Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 30.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: може ли и аз да се включа-dopalnenieнови [re: 6eff.bg]  
Авторe18nvr (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 10:31



Verno, garnetata gi zabrawih - 1 zadno imam na smetkata si, priznavam si, sashto i edno jilo za saedinitel (sorry, bqh go zabrawil):)))

Pak i garnetata si zaminavat na wsqka kola, oshte poveche ako se kara na gaz kakto men:)



Тема Re: може ли и аз да се включа-oshte neshtoнови [re: 6eff.bg]  
Авторe18nvr (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 10:35



Pokarai oshte 8 godinki da stane na godinkite na moiata Vectra Galant-a i pak shte te pitam nishto li ne se razwalq:)



Тема Re: може ли и аз да се включа-oshte neshtoнови [re: e18nvr]  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано01.04.04 10:54



Imal sam 2 Opela a Nissana Sunny mi be6e to4no na 380000km predi da go prodam i s novia(star 2 god ve4e go kara)sobstvenik se vijdam 4esto.Vseki pat iska da me 4erpi po povod kakva xubava kola sam mu prodal....
No pove4e nqma da sporime.Az si kazax mnenito za6to pove4e nqma da si kupq Opel nikoga i v tova ne vijdam ni6to lo6o.....Prosti4ko vi go kazvam predi rabotex"popravki i xodene po magazini za 4asti na Opeli".Ot 4 godini(stanaxa ve4e i pove4e) si xoda na rabota i si karam kolite.E pitam vi sega,koi normalen 4ovek 6te ima mnenie razli4no ot moeto?Kazvam vi i vi go povtariam pak s nai-dobri 4ustva,bez da drazna nikogo,ako trqbva 6te si kupa Toyota1965g,ili Mazda,ili kakvoto i da bilo drugo no Opel-nikoga ve4e!!!!!!!



Тема Re: може ли и аз да се включа-oshte neshtoнови [re: 6eff.bg]  
Авторe18nvr (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 11:12



Saglasen sam s teb,
moje ti da si popadnal na super razbit Opel, moje az pak na po-zapazen,
sas starite koli wsichko e otnositelno:)



Тема Може ли да ви питам нещо и аз май-накраянови [re: e18nvr]  
Автор miki (Vectra2.0i130ks)
Публикувано01.04.04 13:59



Аджиба след като всеки си е казал мнението за чив ми продалжавате да спорите за това кое е по-добро и кое не е?
Аз лично съм имал и японска стара кола(Колт 86год. 1,5) и сега имам немска стара кола(Вектра 89год. 2,0). По същоти време когато аз си карах японската брат ми си караше немската (Кадет дизел 85год.1,6), който и аз много съм карал. От личен опит мога да ви кажа че и от двете сме супер доволни, и не са ни създавали никакви ядове, ако и да не искате да ми вярвате - ваш си проблем.
Искам да ви помоля да не сравнявате коли които имат повече от 3 години разлика. А също така говорете за един и същ клас коли. Тогава вече може да се спори коя каква е, би било по обективно.
Имам и много наблюдения за други коли които са имали мои приятели, така че мога да ви кажа едно: ако случиш да е поддържана колата винаги ще си доволен. Казвал съм го и преди ако случиш на кола, която е карана като чужда никой не може да си представи какво може да и се появи като дефекти и може да си сасипете нервите с нея.
Колегата който плюе по Опелите може да е попаднал на такава и е прав да си извади тези изводи, но това не важи за всички Опели. Както, ако иска мога да му обесня подробно, и за случаи с японски коли чиито собственици са си садрали косите от тях.
Затова казвам безаварийно на всички и все пак всеки кара това което харесва и му допада. Винаги ще има доволни и недоволни, НЕ СПОРЕТЕ И НЕ СЕ КАРАЙТЕ ЗА ТАКИВА НЕЩА, НЯМА НИКАКЪВ СМИСЪЛ! Всеки ще си отстоява неговото!

Безаварийно на всички и умната

Редактирано от miki на 01.04.04 14:26.



Тема Защото ми излезе многонови [re: @ngel]  
Автор TиM oT диM™ (light)
Публикувано02.04.04 10:05



добра цена!

Ти си парче, което движи добре, аз съм момче, което............двойно ли?


Тема Re: Защото ми излезе многонови [re: TиM oT диM™]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано06.04.04 17:01



Моята я предпочетох слепешката пред една мазда 323 само защото си мислех, че е по - голяма вътре. Пък аз съм точно 2 метра и ми е важно като е с 4 врати и от зад да се сяда, пък и да не се набирам като в танк като слизам. Докараха ми я от Австрия. Но тогава нищо не разбирах.
Двигателя 1.8 тогава ми се струваше разумен компромис.. даже голям. Оказа се в последствие, че нито е голяма в купето, нито двигателя е смислен, ама...
Сега Вектрата я карат нашите и ме радва само с кожата вътре и мръснишкия вид отвън, щото е тъмна. Карам я на къси разстояния, на дълги се доверявам само на Сънито. Не че не е поддържана - напротив. Сменям всичко при съмнение за повреда дори.. но няма 5000км да не изпука нещо... пък било то и мнооого малко. Ръждата за съжаление, няма как да не я забелязвам също. Сънито за 1 година направи 30 000км само с накладки и масло (с ангр. верига е:)), а е с 40 000 повече от опела на километража. Не мога да си затворя очите, но и мога да сравнявам Нисан с Опела, щото е като гавра с труп, при положение, че мерцедес падат от Японците, но със сигурност не бих предпочел Ауди, БМВ или Мерцедес, да не говорим за ФВ пред Опел. Има живот, има форма, има потенциал в Опел. Та така - нищо против Опел, дори напротив - респект. Ама никога вече немско.

Ако си взимам бегачка и ако е с предно ще е Опел. Ц20НЕ и Ц20ХЕ са си доказани класики за разбирачи, 300 лева на старо двигател и части в изобилие си е изкушение.

Редактирано от El Camino на 06.04.04 17:09.



Тема Re:нови [re: El Camino]  
АвторBekтpa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 20:35



Моята Вектра я купих преди 2 години. Брат ми има Вектра и беше много доволен. За двете години съм и навъртял 65000 км. - сменено - накладки, ремъци, филтри, задни лагери. От колата съм супер доволен. Когато я купих на километража пишеше 122 х.км. - на колко е била в действителност никой не знае - 92 г. е . Двигателя е в перфектно състояние. Толкова за моята - един приятел си купи подобна (92г.)- описание може да се даде само с две думи - пълна гробница. Според мен за колите втора употреба всичко зависи от конкретната бройка която е докарана в БГ. При възможност бих си купил нов ОПЕЛ, но за съжаление за момента не мога да си го позволя.



Тема Защо точно си купихте ОПЕЛ?нови [re: @ngel]  
Автор @ngel (Astra-gas)
Публикувано23.05.04 23:10



Преди има няма 2 месеца пуснах тази тема. Тогава се бях подразнил от хората пишещи в клуба. Очаквах да си дадат повече колеги мненията защо ТОЧНО Опел са си взели, но темата се разводни. То така си и става със всяка тема де.
По отговорите щях да си направя и изводите за клубарите - кой е човек, кой комплексар и т.н. Провали се тая работа. Нещо не сме сериозни клубари. Кофти ама си е така.

Лек и безавариен път на всички.


Тема Е, кажи сега ...нови [re: @ngel]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано25.05.04 11:34



защо толко се дразниш от опелите и от собствениците им в клуба??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.