Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 29.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ще сменям задното гърне-дайте съветнови  
Автор miki (Vectra2.0i130ks)
Публикувано27.02.04 14:35



колеги няма накъде да се ходи ще го сменям, че ми излиза по скъпо да го кърпа през 3 месеца. мисля да си взема от тия с накрайниците дето са по 50-60 лева уж били поцинковани, ма не съм убеден, както и да е де. на едно място намерих такова цялото никелирано но не мисля че ще изкара повече. 2 години да изкара добре ще е. дайте някакви мнения по въпроса. преди време някой продаваше задно мисля Remus дали има за някакви разумни цени още. Предварително благодаря

Безаварийно на всички в тоя ужасен дъжд навън



Тема Re: Ще сменям задното гърне-дайте съветнови [re: miki]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано27.02.04 14:55



Слагай по-ефтино...

Аз преди 2 г. сложих Walker. Алуминизирани били, върха на сладоледа... Ала бала... Изгниха :( На задното му се откъсна тръбата...

Може да си сложиш на Craft - 2 пъти са по-ефтини от Walker и все ще изкарат 1 г.




Тема Re: Ще сменям задното гърне-дайте съветнови [re: imitev]  
АвторHotBlg (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 15:04



И аз така мисля - сложих едно българско с австрийска технология за алуминизиране! Още на 5-я месец му се проби на мястото където излиза задната тръба! /не тръбата, самото гърне/! Та се са една стока, оригинални така или иначе няма



Тема Re: Ще сменям задното гърне-дайте съветнови [re: HotBlg]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано27.02.04 15:20



Не ми било по австрийска, най ми било по австралийска технология




Тема Re: Ще сменям задното гърне-дайте съветнови [re: miki]  
АвторNikolaig (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 15:25



Az si vzeh za moita Astra C18XE ot EM Komplekt v Druzhba 2 nakraia pri razsadnitzite. Vsichko mi izleze 90-100lv - garne, trud i skobi. Garneto e Walker.
Za momenta e pochti zdravo, s nego sam veche okolo godina i polovina - nakrainika otzad zapochva da razhdiasva.
Inache serviza e baia marliav ama mai rabotiat dobre.



Тема Re: Ще сменям задното гърне-дайте съветнови [re: Nikolaig]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано27.02.04 15:31



Ехеее - мойте гърнета 2те струваха 160 с монтажа и скобите. А е комби и задното е доста скъпо...




Тема ще го сменям с такова с накрайницинови [re: Nikolaig]  
Автор miki (Vectra2.0i130ks)
Публикувано27.02.04 15:34



да ви кажа повече имам вяра на запазено гърне втора употреба за 25 лева в една морга в плевен отколкото тия дето ги хвалят толкова по незнам си каква технология и дран дран, но вече съм решил отивам и си купувам от тия с накрайниците боядисвам го още ново с грунд или антикор и ми го слагат мойте майстори и ще ми излезе кам 65 лева всичко пак ще видим колко ще изкара, година да е пак ще съм доволен. на Кадета преди си го карахме 4 години с оригиналното гърне не мръдна а беше 85год. мерси от прехвалените работи дето и гаранцията не им признават
Безаварийно на всички и ще кажа какво съм направил утре



Тема Re: ще го сменям с такова с накрайницинови [re: miki]  
Автор Zender (C20XE)
Публикувано27.02.04 16:03



Kolega neznam kakvo si re6il no tova kadeto si go namislil s teq nakrainizi ne sie rabota. Az prodavam sportno zadno garne na KRAFT otli4no ako iska6 mi zvanni 0887216634.Ako kolata ti e vectra 6te stane samo da ne e 4x4.Zena 80 lv. ima komentar.



Тема Re: ще го сменям с такова с накрайницинови [re: miki]  
Автор lvo_Dinkov (реставратор)
Публикувано27.02.04 16:23



Новата морга до хлебозавода ли имаш в предвид ?
Пробвай ауспусите който са на гърба на сервиза на Ситроен срещу завод Мизия, аз там ги смених, първите изкараха 4 години, после се залъгвах с боклуци, сега от година и нещо пак съм с Уокър- ниакакви грижи, не забравяй, че карането на газ ускороява корозията на крайното гърне.



Тема Re: ще го сменям с такова с накрайницинови [re: lvo_Dinkov]  
Авторkeith (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 17:57



Az predi 2 godini slozih ASPO aluminizirano i dosega ne e mrudnalo, pone vun6no de :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.