Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 20.09.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема calibra - lampaнови  
Автор sasko (непознат )
Публикувано07.03.04 17:28



momcheta,
otkrih si niakakva jica v kolata koiato beshe sriazana... ta otkrih ot kade idva i otiva(no nerazbrah za kakvo sluji) i ia svurzah... sega kogato sum na kontakt mi sveti edna julta lampa(ot liavo na tabloto) s neshto kato nakovalnia i posredata ima svetkavica. Kato zapalia lampata izgasva. Ta ako niakoi znae kakvo indikira taia lampa shte sum mnogo blagodaren da spodeli!
blagodaria



Тема Re: calibra - lampaнови [re: sasko]  
АвторHB (Нерегистриран)
Публикувано07.03.04 18:10



Ми на сервизната Check Engine прилича. Виж направи си една диагностика. Къде беше по-точно тая срязана жица?



Тема Re: calibra - lampaнови [re: sasko]  
Автор wehrmacht (непознат )
Публикувано07.03.04 19:30



значи преди да я вземеш някой я е срязал за да не свети "провери двигателя" -това означава тая лампа ВИЖ мисля че не е сериозно ако колата е около 120-150хил. км. тая лампа свети от "ламбда сондата" и е хубаво да я смениш но ако не я смениш не е фатално и няма проблем да я караш така а също свети и от газова уредба - не се шашкай не е нищо сериозно УСПЕХ



Тема Re: calibra - lampaнови [re: sasko]  
Автор AstraGSi (Calibra C20XET)
Публикувано07.03.04 20:36



Taq si sveti na absoliutno vsqka kola .... shtom ne sveti kato raboti dvigatelq nqma problemi

Opel Power BG


Тема Re: calibra - lampaнови [re: sasko]  
Автор bobopich (Calibra C20XE)
Публикувано08.03.04 09:26



To като си на контакт трябва да ти свети не само тази жълта лампа ами и още бая други, важното е като запалиш и натиснеш спирачката и пуснеш ръчната нищо да не свети.

Спирачка ??? Аз такъв педал имам ли в колата ???


Тема Re: calibra - lampa [re: sasko]  
Автор sasko (непознат )
Публикувано08.03.04 13:40



blagodaria za otgovorite



Тема Сега остава да откриешнови [re: sasko]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано08.03.04 14:18



ЗАЩО е бил срязан кабела...

То е ясно че за да не свети лампата, но причината поради която е светела лампата е по-важна!

То ще си покаже де, покарай!

ПП: И честито!!!




Тема Re: calibra - lampaнови [re: sasko]  
Автор NEORlENTlRAN (мислиш ли?)
Публикувано09.03.04 12:00



Na men taz julta lampa sus svetkavicata mi e nai dolu - nai -lqvo i dokolkoto znam tq e kontrolna za gorivnata pompa...Kato dadesh kontakt svetvat tq, akumolator, ru4na(eventualno i oshte edna mislq..kato zapalish izgasvat vsi4ki bez tazi za ru4nata(ako e vklu4ena - svalsh ru4nata i izgasva i tq..)

Ami tova e normalno e da sveti samo ako ne e zapalen dvig...

Tazi lampa sushto e test ECU lampata - kato dadesh na kuso (neznam to4no koi dbe kra4eta na konektora za test i kato dadesh kontakt -zapo4va da miga na intervali - broqt se svetvaniqta i se vijda ima li greshki nqma li - ako ima te sa na kodove - primerno 51 - edi kakvo si...)

Имам си...


Тема Re: calibra - lampaнови [re: NEORlENTlRAN]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано09.03.04 17:50



Тази жълта лампа се нарича Check Engine, управлява се от ECU (Electronic Control Unit).

Ако светне в движение значи ЕКУ е намерил грешка, която може да прочетеш по описания от теб начин. Повече информация има на



ПП: И вземи си измий кадетора преди снимане че ти е много мръсна бронята!





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.