Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 05.07.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Horaa! Vapros4e:нови  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано20.01.04 20:45



Kade moga da si proveria v kakvo sastoianie mi sa amortiasiorite i kolko moje da mu se ima viara na saotvetnia test!?

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Horaa! Vapros4e:нови [re: GAlNER]  
Автор zaimov (Rookie)
Публикувано20.01.04 21:02



Vaprosa e truden...po princip v povecheto seriozni servizi imat testeri za amortisiori, obache te sa nastroeni za normalni amortisiori...ponege nie ne sme s obiknovennite, a s leko sportni, obiknovenno dannite ot tezi testeri sa greshni za nashte koli.
Nai-lesno mogesh da si gi proverish sam...prosto natisni kolata nadolu(triabva da ti e dosta trudno), posle ia pusni riazko obratno...ako niakoe ot dvete deistvia stane lesno, znachi si za smiana...kato pusnesh kolata amortisiora triabva plavno da ia vurne v normalno pologenie, bez da se poluchava klatene nagore-nadolu...
Inache na radial pod mosta chavdar ima takuv tester...v servizite na D&N ima...
Tva e obshto vzeto
Uspeh




Тема Zainov ne si prav:))нови [re: zaimov]  
АвторRadioDJ (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 10:09



Testerite na D&N servizite sa na Sachs i voob6te ne e viarno 4e rabotiat samo za obiknoveni koli. Pri testvaneto se vavejda godinata i modela na avtomobila, taka 4e samata ma6ina raboti s zadadeni ot proizvoditelia (Opel) parametri na amortisiorite.
Ako e primerno Astra 1.6 parametrite sa edni, ako e Calibra Turbo savsem drugi.
A testa s race i natiskane "Gorublianskia test:)))))))))" raboti samo ako amortisiorite sa napalno izpusnali, ina4e niama na4in da se hvane leko tragnal amortisior.
Na edin priatel Subarutu mu be6e s absoliutno novi amortisiori i edin potencialen kupuva4 go natisna s race i kaza kompetentnoto si mnenie:" svali malko ot cenata , 4e amortisiorite sa ti zaminali", na koeto az se izsmiah s cialo garlo i mu kazah da ne se pravi na razbira4. Testa s race prili4a mnogo na nastroikata na oborotite po " slux", koeto be6e liubim na4in na pove4eto maistori predi 5-6 godini.



Тема Re: Zainov ne si prav:))нови [re: RadioDJ]  
Авторqwe (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 10:55



A shte mozhe li da kazhete za kakvi parichki gore dolu stava duma ?

1. za poroverka na amortesiori
2. za kolko mogat da se nameriat novi kude gi smeniat ili mozhe bi v vseki serviz mozhe da se smeniat.

az hodia pri edni momcheta do seminariiata, dovolen sum, bachkat dobre (do kolkoto mi razbira glavata ot koli :)) inache karam vectra 2.0i 90g. i ne sa i smeniani pruzhinite taka che mai te sa nared za smiana.



Тема Re: Zainov ne si prav:))нови [re: qwe]  
АвторRadioDJ (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 14:23



Proverkata na amortesiori e bezplatna navsiakade ve4e mai. A novi zavisi ot markata i modela , orientirova4no edin amortesior e ot 70 -140lv.



Тема D&Nнови [re: qwe]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано21.01.04 15:08



В Д&Н тестера е безплатен, там ще ти предложат нови (Sachs), че ще ти ги и сменят даже. Само дето Sachs-a са бая цифра.



Тема Mersi, na vsi4ki! No...нови [re: Bat Jorko]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано21.01.04 16:01



tova, 4e testa e bezplaten me navejda na misalta, 4e vinagi 6te te izkarat, 4e amortisiorite sa za smiana i 6te ti predlojat!
Niama li niakav obektiven test, za koito si pla6ta6 i da niamat izgoda da te lajat!?

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Reнови [re: GAlNER]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано21.01.04 17:21



Tuka vuob6te ne si prav!!! az li4no sum hodil nad 10 puti s razli4ni poznati v D&N i s moite koli - nikoga dosega ne sa mi kazali - smeni si gi , zle sa. To si izliza diagrama i ve4e ti si precenyava6. 4oveka samo ti kazva kude sa pozvolenite granici i ti si re6ava6.

Ot druga strana , az kolkoto puti sa mi kazvali OK sa ti , ne me kefi kak se naklanya kolata i smenyam. 4oveka daze mi kaza poslednia put , 4e sum bil maniac - kolko zivot imalo v amortesorite...





Тема OKнови [re: AstraMan]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано21.01.04 20:09



Kade sa tia D&N?!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: OKнови [re: GAlNER]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано21.01.04 20:13



poduene , mladost , lyulin

946 19 47 - serviza v Poduene






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.