Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 23.04.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Sme6ka s 4engeta!! Ili slavata na Vectra 2000 16Vнови  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано10.01.04 10:51



V4era az s edin pi4 s moiata kola, otivame v zimnia dvorec da si pometame darts! Izvedna6 ot Sofavto izka4a edna policeiska Lada i se zalepia zad men!!! Az ne spiram, za6toto ne biha pusnali nikakva signalizacia! Parkiram na vhoda na zimnia, izlizame s pi4a, a 4engetata spirat do nas, izka4at ot ladata i o6te ot neia kre6tiat da ostanem na miasto!!! Idva ednoto 4enge i me pita kede sam bil na edi-kva si data?!!! Vikam mu da mi zadade po-lesen vapros! Ia si daite dokumentite - ni vika - i dvamata!!! Davame gi i toia vika, 4e otiva da gi proveriava dali sme kriminalno proiaveni!!! Az zapo4vam da se smeia, a 4engeto vika - ne6to sme6no li kazah?! Vikam - ne! Az taka si se hilia po-princip! Otide da gi proveriava, a az zapo4vam da se ebavam s drugoto 4enge, koeto ostana pri nas! Vikam - kazva6e mi mama, da ne si vzimam takava samnitelna kola, a niakva rozova fiesti4ka ili korsa! Pitam go - za6to me proveriavate? Za6toto sam s 4erna kola ili za6toto sam oble4en v 4erno?!
I eto kvo nau4ih ot 4engeto: (med mi pokapa na du6ata):
Predi 1 den 4erna Vectra 2000 16V ne im spriala na stop-palka s 180km/h! Daje mi kaza, 4e sa hvarlili stop-palkata po kolata. Sled tova zapo4nali da ia presledvat, vkliu4ili se i drugi policeiski koli, no Vectrata im izbiagala!!! Vika mi - mnooo varvi taia Vectra be! Vikam mu - ma vie s Ladata li se opitvahte da ia fanete?! Ne - me vika - ima6e i Astri v presledvaneto!
Pristiga onia s dokumentite, vra6ta mi gi i mi vika: Are sa kaji majkata, ama bez da me laje6 - i me gleda v o4ite ot upor- nali to be6e toia deto ne mi spria?! Az si spomniam 4e to4no po teb metnah palkata!!! Vikam - pi4, obarkal si se! Plius tova moiata Vectra se posnava! Imam 4erni stopove i miga4i, lepenki navsiakade i sini djanti! Toia vika - tova na tamno ne se vijda!!! E - vikam - togava otkade si siguren, 4e po men si metal palkata?! Toia go vkarah v kratak razmisal i za da go izvadia ot unesa mu vikam - e pone v tamnoto e bila s svetnato farove nali?! Da-vika! E moite svetiat v 4erveno i zeleno i mu gi 6traknah! E, v kraina smetka mai ne si ti - mi vika!
Vikam mu - pi4, ako vidite druga takava Vectra s lepenki na Opel Cluba ne im gubete vremeto na horata! Ne mi otgovori na tova!
Ta taka! Otdavna se znae na kakvo e sposoben C20XE, no drugo si e da uznae6, 4e e bil v deistvie i vliazal v upotreba po-prednazna4enie, nali?!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Sme6ka s 4engeta!! Ili slavata na Vectra 2000 16Vнови [re: GAlNER]  
Автор Pacone (abiding)
Публикувано10.01.04 11:11



XAXAAAAASvili sa im syrmi4kite na kukite ...golqm smqh...XEXEE



Тема Re: Sme6ka s 4engeta!! Ili slavata na Vectra 2000 16Vнови [re: Pacone]  
Автор Goring (Бригадира)
Публикувано10.01.04 11:48



ami za furazkite edin pozdrav ne 4e gi mrazq ma ne gi obi4am enjoy it:
http://www.mp3-bg.com/dl/20297/515030/(--www.MP3-BG.com--)Kvartalni%20Bratq%20-%20Typi%20furajki%20[Remix].mp3

mnogo korav track

Не е добре работата Седларов!


Тема Re: Sme6ka s 4engeta!! Ili slavata na Vectra 2000 16Vнови [re: Goring]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано10.01.04 12:24



abe to dobre ama... (bez da se obijda njakoj sega)

pyrwo, da ne spresh na 4engeta e typo (ako e prosto ot gyzarija).
wtoro, da se kara sys 180 w grada e oshte po-typo.
treto c20xe s/u 1.8 16v dwigatel - emi mnoho jasen e rezultata, ne e goljamo postijenie hehe

pak kazwam, ne se zasjagajet, li4no moe mnenie.



Тема Re: Sme6ka s 4engeta!! Ili slavata na Vectra 2000 16Vнови [re: USD]  
Автор peter3d (v8 maniac)
Публикувано10.01.04 12:33



USD dam prav si i az sam na tva mnenie ;)

http://opelclub-bg.tk


Тема aide aide...нови [re: peter3d]  
АвторHotBlg (Нерегистриран)
Публикувано10.01.04 13:35



po princip ste pravi, che ne e mnogo razumno da ne spresh na policeman i da karash s takava skorost v grada, no za dvgt. ne ste pravi - police astra's sa 1.4 16v, ama i poveche ne sam im nuzni - vednuz v Blgd edna starichka astra gsi /mai 94/95g beshe/ napravi na maimuni edni s edna policeiska nissan! Gorkite policemeni tolkoz se bjaha skorkali ot unizenieto che bjaha gotovi da gazjat nared samo i samo da nabarat opela, xem cjal grad go znae koi e ! Mi predstavete si kakvo ste e ako kachat vuprosnite lichnosti na 2-ki 16v mashini - mi te ste karat se edno sa sami na putya! Da ne vi govorya kak karat naprimer sotadziite v grada i dori chengetata /govorya za centura na grada, deto e peshehodna zona i e zabranena za koli/! Sus 100 km/h i poveche, gledat na GUM madamite i kato se nahusat i si pravyat gonki do 500 m nadolu! Kolko narod se e razminal na kosum ot smurta - ne e istina, ama kakvo... Ta samo kamerite po putya ste reshat problema, onezi akademici c palki sa mi yasni ...



Тема cry babeнови [re: HotBlg]  
Автор Goring (Бригадира)
Публикувано10.01.04 14:15



Se4 za tapite furazki mnogo sa gadni i mazni, a 6tom zakona e zad tqh sa veliki ne znam kakvo e va6eto mnenie, no 4esto neuda4nicite stavat 4engeta(a provalili se poradi al4nost ili nekadarnost 4engeta SOta -djii). Darzanieto im kam horata me vbesqva. Mislqt si 4e darzat gospod za 6lifera. Kazvate da spre na policai ili pone da namali da spusne djama i da podade parata 6te6e sega si4ko da e Ok nali. Nqma6e treskavo da se tarsi 4erna vectra ma ako 4oveka e nqmal pari kvo akt 6te mu napravqt moze6e i da go postupat ako go bqha hvanali..... estestveno ne go opravdavam moze6e da se slu4i zlopoluka ...

mezdu drugoto imam i priqteli policai ama sqko pravilo si ima izklu4eniqta ne si4ki sa takiva no uwi

Не е добре работата Седларов!


Тема Re: Sme6ka s 4engeta!! Ili slavata na Vectra 2000 16V [re: GAlNER]  
Автор EMPACHER (Sculler)
Публикувано10.01.04 14:20




Bravo GAINER, super si go napisal
opravi mi se nastroenieto i az biah sno6ti tam na Boulinga ama sme se razminali , takmo 6te6e da me povozi6 na tvoiqt dzver
4e ne sam se vozil v takav tip Vectra , a karal sam Astra kato na politcaite1.4 16Vmnogo varvi napravo izklu4itelno na 5000ob izob6to ne se tovari dvg-to
i e mnogo elasti4en tozi dvg za tova kupe

Задна .... 130


Тема Re: Sme6ka s 4engeta!! Ili slavata na Vectra 2000 16Vнови [re: EMPACHER]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано10.01.04 15:21



haha bash pak da e super astrata ;) edin priatel izbqga na sofiiskite s opel ascona ;)



Тема Xa xa xaнови [re: GAlNER]  
АвторDriveR19 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.04 17:03



Xa xa xa, това наистина е смешна случка.

А човека не е спрял сигурно шот е полицайче-офицерче и не му дреме на бибата за сержантчетата, дето размахват със СТОП-палките. Или е искал да си направи кеф или е искал да види как действат наще полицаии в такива ситуации и дали могат да хванат "нарушителя". ОчевАдно е, че не могат!

Елементарно, Уотсан.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.