Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 23.05.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема педе..ка проява на ватман от СКГТнови  
Автор Vectra C16NZ ()
Публикувано21.11.03 12:14



да ви кажа само, за да си знаете кви идиоти магат да бъдат понякога тия от транспорта, в частност ватманите...
седя си на червено и чакам зелената светлина... бул. Мария Луиза в София, трамвайната спирка на Лъвов мост в посока Централна гара... там обикновено е фул с коли , кой разтоварва, кой такси върти и чака клиентела...
абе с 2 думи явно малко съм бил застанал по-близо до трамвайната линия от безопасното, ама то нито имаше движение, нито маркировка откъде-докъде... след 20-25секунди трамвая ме помита с пълна скорост без да се замисли... а сме на спирката му, трябва да спре тъй или иначе... е, той спря в мен... нарочно го направи гадината!
После е ясно - сещате се кой излезе виновен пред КАТ... поне да не ме беше засилил в Ауди-то отпред... сещате се и как се оправихме с Аудито - по същия начин по който и с КАТ Ама кво да правиш, 3 яки копелета... добре че ми се намираше някой лев, иначе сега щях да съм горд ползвател на отпуск по болест.

Та това е, същата вечер гледам по ТВ че друг 'колега' обърнал рейса Но. 9 в Перловската река с 1.92 промила в кръвта... 'бил го засякъл лек автомобил'... пазете се!!!

Поздрави от мен, тичам да обжалвам в КАТ, белким падне поне акта, щото формално нарушение тъй или иначе нямам



Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Vectra C16NZ]  
Автор Pacone (abiding)
Публикувано21.11.03 12:24



BAAAAAAAAAASI 6ibaniqta...ta to4no na tebe li det si tolkova spokoen 6ofer...maaa im mrysna...vsi4ki vatmani se dokazaha 4e sa pendeli...nqma kvo...ma az ako sym nadali 6te se sdyrja da ne prebiq vatmana...te naro4no go pravqt....da ne nie da sme stroili tiq mizerni krystovi6ta...i kakto kazva6 i markirovki nqma...skapana dyrjava sme eii...i horata sa se skapali...nqmam dumi ve4e



Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Pacone]  
Автор Mr.Overclock (Vectra 2.0 CDX)
Публикувано21.11.03 12:33



Mnogo gadna rabota, neam dumi.

Па, мене джокер ми не требе, я го знам ...


Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Mr.Overclock]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано21.11.03 13:45



mnogo kofti :/ naistina syjaljawam :/

kak e kolata ina4e?



Тема samo da pitam....нови [re: Vectra C16NZ]  
Автор Bibass (хитропостроен)
Публикувано21.11.03 13:49



има една тъпотия в закона, че трябва да се спазва дистанция и по тая логика трамвая не е спазил дистанция и затова те е ударил..

по принцип ако те удари някой отзад, виновен е той, а ако автомобилът е бил в покой тогава не знам какво става... но пак би следвало,който удря отзад той да е виновен... провери ги тия работи...

трямвая е длъжен да сигнализира... ако не го е направил, значи не е преценил разстоянието, за което не виждам ти каква вина имаш!

като си имал някой лев, що не бутна на КАТ да пишат каквото трябва?

лека и полека!


Тема Re: samo da pitam....нови [re: Bibass]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано21.11.03 13:51



abe nali znaesh... pri PTP m/u li4na kola i gradski transport, koj go otnasja...



Тема Re: samo da pitam....нови [re: USD]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано21.11.03 14:03



100% е виновен ватмана, длъжен е да избегне ПТП-то!! А той не го е избегнал! Длъжен е да СПРЕ!!!

Знам от приятел, който работи в СКГТ, че това го правят нарочно. Като не им се работи, забършат някой и после по правилник на СКГТ излизат почивка, за "емоционално възстановяване"!

Вектра, много ме е яд за колата ти. Бори се в КАТ да ревизират случая и да си получиш някакво обезщетение.



Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Vectra C16NZ]  
АвторRadioDJ (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 14:15



Sorry za stanaloto, no spored men nai-dobre da sadi6 Vatmana/ respektivno gradski transport/ za umi6leno pri4ineni materialni 6teti. Ako si bil sprial i toi se e blasnal v teb/nezavisimo dali si na negovia pat ili ne/ - Tova ozna4ava ili 4e e bil pian, ili 4e umi6leno pri4iniava 6teti na treti lica, koeto si e potsadno. Ako ti triabva pomo6t 6te pitam edin priatel advokat za kolko da gi sadi6:)))

ps. Ako biah az na tvoe miasto i vatman se blasne umi6leno v liubimata mi Astri4ka, sigurno 6tiax da poludeia i 6te mu razbia kofata ei taka za raztovarvane.



Тема РадиоДЖнови [re: RadioDJ]  
Автор Bibass (хитропостроен)
Публикувано21.11.03 14:38



да бе и после той да те съди за нанасяне на побой...

нема смисъл...

да ти кажа ли аз както си седях на един светофар съвсем спрял 2 месеца след като взех колата и едно копеле с МВ 500 СЕК, 2.5т ме отнесе отзад... удара беше толкова силен, че фасовете от пепелника отидоха на задната седалка... смятай... слизам аз от колата и оня ми вика: "Съжалявам колега, не можах да спра... " и аз к'во? казах му, че не ми е колега и дотам... а ми се искаше да го смеля от бой.. колата ми нямаше удари когато я взех и много се радвах, а след неговата инвазия нямах здрав елемент (с малко изключение предните врати и тавана) копелето ме забучи в тоя пред мен! ...

който те удря отзад не спазва дистанция, съответно е виновен... необяснимо, как колегата са го изкарали виновен, да не говорим, ако е бил в покой?!!??

лека и полека!


Тема Gadna rabota!!! [re: Bibass]  
АвторAstraGT (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 15:33



Tia avtobusadjii i vatmani sa absolutni bokluci. MOje i da ima izkluchenie, no az lichno ne sym sreshtal osobeno pri avtobusadjiite.
Jalko za teb Vectra C16NZ. No ne ostaviai neshtata taka. Triabva da si go otnese typaka s tramvaia.
USPEH!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.